Užduokite klausimą daktarui:

Klausimai ir atsakymai  

 
# Irena Žutautiene 2014-10-31 11:26
Laba diena norėčiau sužinoti kas tai galėtu būti,nes naktimis per kojų kelius jaučiu kaip tirpimą kaip smilkimą Ačiu
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-31 14:45
Greičiausiai pas Jus yra kelio sąnarių artrozė (sudilę kelio sąnariai). Tiksliai pasakyčiau tik Jus apžiūrėjęs ir ištyręs.
 
 
# tadas 2014-10-30 20:46
sveiki,man 30 metu,pries 3 savaites prasidejo greitas sirdies plakimas,buvo jausmas kad sunku nuryti seiles,kartais reikedavo labai giliai ikvepti..tai kartais kartojasi,gal ne taip stipriai.. dar buna silpnumo jausmas.dekui
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-31 14:43
Tadui,
Jūsų simptomai rodo esant pas Jus smegenų kamieno kraujotakos nepakankamumą (slankstelinių arterijų kraujotakos nepakankamumą. Jeigu norite tiksliai išsiaiškinti savo negalavimų priežastį, atvykite pas mus ištyrimui. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Tomas 2014-10-30 16:08
Laba diena. Uzturejau savaitgali. Vieno vakarelio metu pavartojau extazy tabletes siek tiek alhoholio. Atejus kitai dieni eme svaigti galva, dabar siek tiek tirpsta rankos, liezuvio galas, dantenos, darant staigius judesius siek tiek svaigsta galva ir vienu metu jauciu trumpai nutirpimo pozymius isvardintose vietose tarsi po kuna begioja silpna elektros srove. Seip niekada nevartoju nieko. Ar reiketu sunerimti ar cia praeis savaime? Man jau taip yra 4 dienos taciau atrodo kad kasdien tie pojuciai mazeja.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-31 14:40
Tomui,
Jūsų simptomai rodo esant nepakankamą smegenų kamieno kraujotaką (slankstelinių arterijų kraujotaką). Greičiausiai tai kartosis. Jeigu norite tiksliai išsiaiškinti savo negalavimų priežastį, atvykite pas mus ištyrimui. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Justina 2014-10-30 08:09
Sveiki, esu studentė, man 19 metu. Norėjau pasiteirauti kokia tai galėtu būti problema, jei pastaruoju metu, gana dažnai, ypač naktimis jaučiu sunkiai pakeliama skausma galvoje, kuris prasideda dešiniojoje akyje.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-30 15:02
Greičiausiai Jūs turite kaklo angos sindromą, spaudžiami kaklo nervai ir kraujagyslės. Atvykite pas mus ištyrimui, tada nustatysime tikslią Jūsų negalavimų priežastį ir rekomenduosime optimalų gydymą. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Tomas 2014-10-29 20:26
Laba diena,turiu tokių nusiskundimų kaip galvos svaigulys nedidelis ,judesiams įtakos neturi ,regėjimas geras ,bet kažkaip įdomiai žiūrisi ,kartais kaip musytės atrodo paskraido pilkos, kartais krutinę paskauda ,širdis plaka smarkiai ,pulsas dažniausiai virš 80 ,raumenys lyg pavargę ,greičiau pavargstu ,truputi patirpsta pėdos ar rankos, paskauda galvą ,bet tie skausmai tokie kaip duriantys panašiai greit suskausta ir praeina greitai. Suskausta viršugalvyje ir prie akių kaktoje. Jaučiamas nedidelis spaudimas galvoje ,ūžia ausyse ,bet tai jaučiu kai beveik būna visiška tyla. Vieną vakarą lyg degino kaklo raumenis. Šią dieną atrodo lyg niežtietų visur, dilgčioja. Tyrimai visi geri ,šeimos gydytoja sakė mažiau ieškoti ligų ,tačiau manau taip iš niekur nieko nesidaro. Tad kas tai galėtų būti ,nes baisu jau darosi ,kad nebūtų kas rimta...
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-30 15:00
Tomui,
Jūs turite smegenų kamieno kraujotakos nepakankamumą, kokias tai slankstelinių arterijų problemas. Patarčiau atvykti pas mus ištyrimui ir tada mes nustatysime Jūsų tikslią negalavimų priežastį bei rekomenduosime optimalų gydymą. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Romas 2014-10-29 13:36
Laba diena,
Prieš kelis metus pastebėjau, kad man akyse atsirado plaukiojantys siūleliai ar kiti jas vadina "musytes". Prieš metus pradėjo nuolatos sukti sprandą. Susuka taip, kad negaliu galvos pajudinti. Pakeičiau pagalvę i minkštesnę ir didesnę. Lyg ir geriau. Bet vis tiek nuolatos skauda pečių ir kaklo sritį. Prieš pusmetį pradėjo reguliaria skaudėti viršugalvį. Tarsi kažkas spaustų ar trauktų. Pastaruoju metu nuolatos. Pastebėjau, kad skausmas labiau išryškėja išgėrus taurele stipresnio gėrimo (brendžio ar trauktinės). Manau, kad problema su akimis ir skausmu galvoje susijusi. Buvau pas akių gydytoja, ištyrė dugną ir atliko kitus tyrimus. Nieko neaptiko. Tik pasakė, kad taip būna dažniausiai trumparegiams, nors toks nesu. Manau, kad gali būti užspausta kraujagyslė ar kas panašaus. Ar turėčiau kreiptis į Jus dėl savo problemos, jei ne, ar galėtumėt nukreipti tinkama kryptimi.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-29 19:26
Romui,
Jums reikėtų kreiptis būtent pas mus. Pas Jus greičiausiai yra kaklo angos sindromas, spaudžiami kaklo nervai ir slankstelinės arterijos. Jeigu atvyksit pas mus ištyrimui, tai nustatysime tikslią Jūsų negalavimų priežastį ir galime Jus išgydyt. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# vidmantas 2014-10-29 11:23
sveiki. man diagnozuota ateroskleroze. turejau sirdies infarkta, operuotos ir galunes-kojos. siuo metu sala pilvas. jis praktiskai visada saltas, tik ryte buna kiek siltesnis. gal galit pasakyti nuo ko, kas tai, ka daryti ? aciu.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-29 15:26
Nemačius Jūsų neįmanoma nustatyti Jūsų pilvo šalimo priežastį. Pasirodykit kraujagyslių chirurgui.
 
 
# Patricia 2014-10-28 21:44
Labas vakaras,
jau keleta dienu tirpsta desinysis zandas, tarsi didesnis, ir desine veido puse, bei surakintas petys desineje, kas cia galetu buti?
Aciu.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-29 15:24
Pagal Jūsų aprašytus simptomus Jūs turite dešinės pusės kaklo arba krūtinės angos sindromą, spaudžiamas peties nervų rezginys. Atvykit pas mus ištyrimui ir tada tiksliai pasakysime kokia yra Jūsų negalavimų priežastis ir kaip reikia Jus gydyti. Registracija telefonu 8 699 81010.
 
 
# Armandas 2014-10-28 18:37
Sveiki man prasidiejo tokie simtomai pirma karta atrodo kad apalpsiu ir sirdis labai pradiejo plakti bet praejo antra kart pasireiske po savaites ejau jau miegot ir vel toks jausmas kad apalpsiu bet si karta gal tesesi koki puse val poto uzmigau ryte atsikielus atsirado galvos svaigimas,pykin imas, tirpo ranka veidas kaires puses skaudiejo krutineje tiek kaireje tai desineje puseje visa savaite tesesi buvau pas daktarus dare kardiograma dariau kruvio testa ant dviracio sake gal su kraujagislem negerai israse vaistu nuo trombu ir kresuliu ir raminanciu nes blogai miegodavau dabar jau visa savaite spaudzia galva desineje puseje ir uzeina skausmai krutineje dariaus kraujo tyrimus sake viskas normose dare rengena ir vel kardiograma sake kaip ir viskas gerai tai kas cia galietu buti? Aciu
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-29 15:21
Armandui,
Pagal Jūsų aprašytus simptomus Jūs turite nepakankamą smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotaką. Reiškia turite kokias tai slankstelinių arterijų problemas. Atvykite pas mus ištyrimui ir tada mes nustatysime kokia yra Jūsų negalavimų priežastis bei kaip reikia Jus gydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Laukas 2014-10-28 14:52
Sveiki,

Prieš 22 mėnesius patyriau nerimtą galvos traumą(komocija ), kritau ant žemės ant kairės ausies. Kelias sekundes buvo apsvaigimas, bet gan greitai atsigavau, tačiau atsirado spengimas ausyje(kairėje) . Grįžus namo pastebėjau, kad iš kairės ausies bėga kraujas, nors ir nedaug. Buvau paguldytas į ligoninę, nuvedė pas ausų daktarą. Tada, nuo pat kritimo, vis dar buvo šiek tiek susilpnėjusi klausa, bet tada jau gal buvo grįžusi 75-80%, prieš tai buvo 50-60. Ištyrė, pasakė kad viskas normalu, viskas praeis, pažeidimų nematome. Po kelių dienų išleido namo. Klausa atsistatė iki 95, o gal net 100, tiesiog dėl ūžimo atrodo, kad mažiau.Bet...Sp engimas toje ausyje vis dar toks pat, koks buvo, niekas nesikeičia, tik gal vis labiau prie to priprantu. Bet negalima taip ir palikti visko, ką turėčiau daryti? Jei nueičiau tyrimams, išrašytų mikruliacinių vaistų, kurie kaži ar padėtų, niekam beveik jie nepadeda...Ačiū
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-28 15:11
Jums reikia ištirti slankstelinių arterijų kraujotaką. Ūžimas yra dėl nepakankamos klausos centro kraujotakos. Dėl traumos ūžimas būna labai retai. Atvykit pas mus ištyrimui ir mes nustatysime Jūsų ūžimo priežastį ir greičiausiai, kad galime Jus išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Ieva 2014-10-27 19:41
Sveiki,
Man 20m. nuo vaikystės turiu galvos skausmus, nors einant metams jie šiek tiek susilpnėjo. Kartais pastebiu pakilusį spaudimą. Pastaruoju metu, ypatingai vasarą atostogaudama užsienyje pastebėjau keistą skausmą galvoje. Kavos beveik negeriu, ir lankydamasi užsienyje pabandžiau rytais išgeri jos. Po pusvalandžio ar daugiau prasidėdavo keistas viršugalvyje vienos vietos skausmas. Toks jausmas, kad kaip kokią kraujagyslę sutrauktų, po kiek laiko vėl atleidžia, ir vėl sutraukia. Kartais sutraukimai būdavo gan stiprūs. Nustojus gerti kavą situacija pagerėjo. Sutraukimų nepastebėjau mėnesį, bet prieš pora dienų jie vėl pasikartojo, nors kavos jokios negėriau. Žinau, kad mano močiutės galvos kraujagyslės plonos, galbūt paveldėjau, bet gąsdina galvos, būtent vienos vietos sutraukimai.
Galbūt ne visai aiškiai parašiau, bet norėčiau išgirsti Jūsų atsakymą. Ačiū.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-28 17:57
Ievai,
Pagal simptomus Jūs turite nepakankamą smegenų kamieno kraujotaką. Atvykit pas mus ištyrimui ir tada nustatysime kokia yra Jūsų galvos skausmų priežastis ir kaip reikia ją gydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# julius 2014-10-26 17:08
sveiki man jau apie metus laiko kazkas su galva negerai, ji man svaigsta, kartais skauda (ivairiuose vietose), retkarciais papykina, ausyse kartais uzia, spaudimas buna stipriai pakyla 170 110 yra buve, akys buvo jautrios sviesai, dbr normaliai, jauciuosi pavarges, gerklej buna smaugimo jausmas, danai tirpsta galunes, kartais dauzosi sirdis krutineje, krutines lasta skauda, dariausi kraujo, slapimo tyrimus, bet viskas gerai, sake kad stresas, nes tyrimai kaip jauno tvirto vaikino, kaip ir turi buti, bijau kad nebutu koks auglys smegenyse. geriu raminancias arbatas, bet nieko, nesenai pasidare prastai kai buvau nedideleje patalpoje, su daug zmoniu. kai pasidaro mineti simptomai, isgeriu kaptopril krka ir pagereja. man yra 23m, kas man galetu buti? kaip gydytis?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-26 18:13
Juliui,
Pas Jus yra nepakankama smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotaka. Dėl to visi Jūsų minėti simptomai. Atvykit pas mus ištyrimui ir tada mes Jums nustatysime Jūsų negalavimų priežastį bei rekomenduosime optimalų gydymą. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Reda Stodolkievicz 2014-10-26 11:45
Sveiki,

Nezinau kas darosi negaliu iseiti is namu nes tuos prasideda drebulys,karsti s ismusa,pradeda stipriai svaigti galva atrodo pykina,bet nevemiu,kai esu grupeleja zmoniu tai uzeina gan daznai ir jau metai laiko,pradzioj budavo reciau,bet kuo toliau tuo dazniau pasireskia tie simptomai. kai bunu namuose viskas gerai,bet kartais jau ir namuose pasireiskia visi sitie simptomai. labai pradeda prakaituoti rankos,sirdis labai smarkiai plaka,svaigulys ,kartais atrodo,kad tuoj apalpsiu,kunas atrodo dega,bet purto saltis,net i darba nebegaliu eiti,nes iskarto pasireiskia visi sitie simptomai.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-26 18:10
Redai,
Pas Jus yra išsibalansavusi vegetacine nervų sistema. Tai dažniausiai būna dėl nepakankamos smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotakos. Jūs turite kokias tai slankstelinių arterijų problemas. Atvykite pas mus ištyrimui ir tada nustatysime Jūsų negalavimų priežastį bei rekomenduosime optimalų gydymą. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Paulius 25 2014-10-23 10:16
Sveiki,Metus laiko svaigsta galva ir biski pykina nezinau ar tai butu galima pavadinti svaigimu...atro do kad viskas aplinkui vyksta greiciau nei istikruju ir akis nespeja visko uzfiksuot,patin es desinys smilkinys,akies vokas,jauciamas diskomfortas akyje vokas slampa,trukcioj a,padidejes jautrumas sviesai, ryte atsikelus toks jausmas,kad buciau ant akmens galva laikes,Daryta MRT pakitimu nerasta,atlikti skydliaukes tyrimai irgi nieko nerasta ,akis tikrino irgi viskas gerai..Apskrita i Vilniui Grybo gatvej istyre viska ka tik galejo nieko nerado...
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-23 11:19
Atvykit ištyrimui pas mus. Tikrai surasime Jūsų negalavimų priežastį ir jeigu tik norėsite, galėsime Jus išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010. Jūs turite smegenų kamieno kraujotakos nepakankamumą, kokias tai slankstelinių arterijų problemas.
 
 
# Egle 2014-10-20 09:35
Laba diena, kiekviena diena vaziuodama i darba naudoju viesaji transporta, kuris dazniausiai yra sausakimsas. kartais kai nera gryno oro pradedu jausti pykinima, darosi karsta ir atsiranda saltas prakaitas ant veido, turiu nusiimti palta ir prasegti marskiniu apykakle. Pradedu nereaguoti i aplinka, temsta akyse, jauciu uzima ausyse. Jaciuosi lyg nebegaleciau pastoveti ant koju, prie viso to prisideda pilvo putimas, panasiai kaip menstruaciju metu.
Jeigu laiku galiu atsisesti tada pradedu jaustis geriau.
Bandziau kramtyti metine kramtomaja guma, but nepadeda. Vienintelis dalykas kuris padeda yra laiku atsisesti ir gerti salta vandeni, bei grynas oras.
Po viso to mane krecia saltis, jauciu spaudima kaktos ir smilkiniu srityje, blogas jausmas skrandyje ir skausmas krutines srytyje, jauciuosi mieguista ir pavargusi.
Kas tai galetu buti? Ar tai gali buti panikos atakos?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-20 10:27
Tai ne panikos atakos, o smegenų kamieno kraujotakos nepakankamumo simptomai. Jūs turite kokias tai slankstelinių arterijų problemas. Atvykit pas mus ištyrimui. Tada pasakysime tikslią Jūsų negalavimų priežastį ir rekomenduosime optimalų gydymą. Jus galima išgydyti ir Jūs galite būti sveika.
 
 
# Justina 2014-10-19 12:39
Sveiki, jau 2 savaitę skauda galva žemiau pakaušio. Iš pradžiu labai spaudė kaklą,o dabar jaučiamas diskomfortas akyse, būna, kad kai žiūriu i iškabas iškarto matau neryšku vaizdą, bet po mirksėjimo jau viskas gerai. Kartais jaučiu silpnumą rankose ir kojuose. Ypač kai susinervinu, ateina tokia karščio banga ir darosi silpna. Dariausi kraujo, šlapimo tyrimus, viskas idealu, taip pat tyriausi dėl skydliaukės, viskas normoj. Kas man galėtų būti?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-19 13:01
Jūs turite nepakankamą smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotaką. Atvykit pas mus ištyrimui, tada pasakysime Jūsų negalavimų priežastį ir kaip reikia Jus gydyti.
 
 
# Gintare 2014-10-17 08:49
Sveiki,visai neseniai man pradėjo temti kairėje akyje ir kartu skauda galvą, tai nėra pastovus reiškinys, bet periodiškai kartojasi, ir aišku kai stipriau pamirksiu skauda.Ar tai gali būti susiję su kraujotakos sutrikimu ir ką tokiu atveju daryti?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-17 20:44
Pas Jus yra smegenų kamieno kraujotakos stygius (nepakankama slankstelinių arterijų kraujotaka). Atvykit pas mus ištyrimui. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Benas 2014-10-16 13:33
Sveiki,man 19 metu jau kuri laika jauciu nerima,sunku atsikvepti,jau dvi savaites nakti uztirpsta rankos (dazniau kaire) bei kartais pajauciu trumpa skausma kairej rankoj. pakyla spaudimas,karta is pajauciu pilvo maudima bei silpnuma.Dar daznokai jauciu durima sirdies sritije. esu ne lietuvoj,kas tai galetu but ? ir ka daryti ?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-16 13:43
Greičiausiai, kad pas Jus yra kaklo angos sindromas, spaudžiami nervai ir slankstelinės arterijos. Kai būsite Lietuvoje, atvykite pas mus ištyrimui. Tada nustatysime ir pasakysime tikslią Jūsų diagnozę ir kaip Jums galima padėti.
 
 
# Tadas 2014-10-14 19:40
Sveiki, man 22 metai, jau kuri laika jauciuosi prastai. Gal 6men jau, is pradziu nekreipiau demesio bet laikui begant tik pablogejo. Simptomai tokie kad zenkliai pablogejo regejimas desineje akyje, labai truksta oro kai kalbu, kartais rodosi kad negaliu iskvepti. Jauciu durianti skausma krutines srityje, padideusi prakaitavima, ir rodosi kad mano galva kartais tarsi ustirpusi, svaigsta. Jei isgeriu kavos simptomai zenkliai pablogeja, atsiranda jausmas kad mirsi, padideja sirdies plakimas, negaliu kvepuoti etc. Nebezinau kur kreiptis, buvau pas sirdies, kvepavimo taku daktarus, padarius tyrimus nerado visiskai nieko, sake kad mano plauciai ir sirdis tarsi atleto, beje negyvenu lietuvoje siuo momentu. Gal galetumet patarti ps koki dar medika galeciau kreiptis
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-15 09:30
Jūs turite nepakankamą smegenų kamieno kraujotaką, turite kokias tai slankstelinių arterijų problemas. Jums reikia atvykti pas mus ištyrimui ir gydimui, kai būsite Lietuvoje. Kitur Jums ligos nenustatys, nes paprasčiausiai tuo neužsiima ir neturi šioje srityje patyrimo. Jeigu Jūs Prancūzijoje, galite kreiptis į profesorių Fabieną Koską Paryžiuje.
 
 
# raimis 2014-10-06 18:29
Turiu klausimas. Jau ypac senai sitaip jauciuos. Stovint kartais atrodo kad iskrisiu is koju. Keistas jausmas galvoj. Pablogejo regejimas desine akis. Bet ejau tikrintis akis man pasake kad mano akys labai geros. Bet as jauciu kad matau prasciau. Kartais gslvoju kad lyg ir kraujo spaudimas aukstas bet.kaip pamatuoja tai viskas puiku. Dar lapai pranda skauda. Buvo uzeja skaudeti galva desinej pusej ir ypac astrus skausmas truko apie 3-4 sabaites ir po to lioves. Daktaras sake kad tai migrena. Labai del to depresuoju galvoju kas vyksta su manim. Nesu buves nualpes bet kartais toks jausmas buna kad tikrai tuoj isvirsiu ir tai trunka kartais netgi visa diena
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-07 06:07
Raimiui,
Jūs turite nepakankamą slankstelinių arterijų (smegenų kamieno) kraujotaką, greičiausiai dėl kaklo angos sindromo. Atvykit pas mus ištyrimui, tada nustatysime tikrąją Jūsų diagnozę ir galime Jus išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Zina 2014-10-06 16:40
Pries tris menesius gulejau ligonineje, sukosi galva, pykino, Paskirtas gydymas, bukle lyg ir pagerejo. Bet nuo to laiko negaliu guleti ant dešinio šono. Vos speju užmigti ir prabundu nuo stipraus galvos svaigimo. Dienos metu jaučiu lyg būtų užkimšta nosis dešineje puseje.
Ačiū už atsakymą
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-10-07 06:00
Zinai,
Pas Jus yra nepakankama slankstelinių arterijų kraujotaka, greičiausiai persilenkusi slankstelinė arterija. Jus galima išgydyti. Atvykit pas mus ištyrimui. Tada nustatysime tikrąją Jūsų negalavimų priežastį ir galime Jus išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Algis 2014-09-26 15:30
Sveiki man sukasi galva svimbe ausise kaip ir jaučiu nuovargi šiandian pasimatavau spaudima buvo 117.62 ant 45
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-09-29 10:14
Algiui,
Galvos svaigimas ir zvimbimas ausyse rodo, kad Jums stinga kraujotakos smegenų kamiene, turite kokias tai slankstelinių arterijų problemas. Tai, kaip taisyklė, pagydoma. Atvykit pas mus ištyrimui. Tada tiksliai nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir galime Jus išgydyti.
 
 
# Lina 2014-09-24 06:39
Laba diena, nežinau ar laikas ieškoti pagalbos. Man 45 m., rytais, (periodiškai, dėsningumų nepastebėjau), vos atsikėlus ima pykinti, kūnas lyg nutirpsta, svaigsta galva, negali išstovėti, susmunki, jeigu nespėji atsigulti (išsėdėti taip pat beveik neįmanoma), pila karštis ir nežmoniškai gausiai prakaituoji, ir staiga viskas praeina, tik pojūčiai silpnumo išlieka visą dieną. Labai prašau patarti.
Ačiū
Pagarbiai.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-09-24 08:21
Jūsų simptomai rodo, kad Jums stinga kraujotakos smegenų kamienui (per slankstelines arterijas). Patarčiau atvykti pas mus išsitirti.
 
 
# Rima 2014-09-22 08:27
Laba diena.Turiu dukrą 25 metų ir dukrai dažnai svaigsta galva, labai dažnai pykina. Valgo labai mažai, pavalgius, turi ramiai pasėdeti bent 5 minutes, nes supykina.Labai dažnai dukri skauda galvą, širdelė paskauda. Vieną dieną darbe(dirba pardavėja) buvo pasidarę visai blogai užtirpo viso kūno dešinė pusė, darbuotojso pas daktarus nuvedė, daktarė išrašė bromezapo ir nimesil vaistų, nimesil vaistus dukra išvėmė.Grėžusi po darbo paruošiau dukrai smektos. Gal dukrai kažkas negerai su kraujotaka, nes labai skauda kojeles, nor nešioja pėdkelnes dėl kraujotakos. Daktarė darė tyrimus dėl bakterijos, jokios bakterijos nėra. Dažnai po maisto jaučia kartumą burnoje. Fiziškai kai padirba, tai visai prastai jaučiasi.Nuošir džiai dėkoju už atsakymą.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-09-22 12:04
Rimai,
Jūsų dukra turi nepakankamą smegenų kamieno kraujotaką (slankstelinių arterijų kraujotaką). Reiškia ji turi kokias tai slankstelinių arterijų problemas. Tai, kaip taisyklė, pilnai išgydoma. Ją reikia atvežti pas mus ištyrimui. Nustatysime jos negalavimų priežastį ir galime ją išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Jurate 2014-09-20 08:51
Laba diena. Esu labai issigandusi. Viskas prasidejo pries kelis menesius, karts nuo karto apsvaigdavo galva. Maniau gal tai nuovargis, turiu metu sunu, prastai issimiegu, pati maitinu, nekreipiau demesio. Bet siuo metu situacija tokia, kad galva savigsta istisai, tarsi normali busena tokia butu, kojose silpnumas, akys lyg ne savos, o kaires puses veido tarsi nejausciau, tarsi jis istisai degtu karsciu.Taip tesiasi jau 5 dienas. Gydytoja skyre Betaserk 16mg 2 kartus dienoje. Efekto jokio, dar tik blogiau. Liepe gydyma testi 10d, bet baisu laukti. Negaliu vairuoti, bijau net vaika ant ranku paimti? Su stuburu turejusi esu problemu, nerimtu, bet smorlio isvarzeles ir siaip iskrypimai, bet pirma karta susiduriau su tokia busena? KA DARYTI, Kreiptis i neurologus, keisti vaistus, gal kraujotaka kokia sutriko, ar nuovargis kaltas. Man tik 30 metu, jauciuosi jauna, o kokios islindo problemos. Bijau laukti, bijau rimtu potologiju. Sirdingai dekoju uz atsakyma.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-09-20 14:27
Jūratei,
Jūs turite nepakankamą smegenų kamieno kraujotaką, slankstelinių arterijų kraujotaką. Reiškia, turite kažkokias tai slankstelinių arterijų problemas. Atvykite pas mus ištyrimui ir tada pasakysime kokios tai konkrečiai problemos ir ką Jums reikia daryti. Be tikslios diagnozės nėra ir teisingo efektyvaus gydymo.
 
 
# Viktorija 2014-09-19 16:03
sveiki,labai bloga savijauta,galva pastoviai sukasi ir tyrpsta,liezuvi s pinasi,spaudima s lyg ir normalus.jei daugiau pasneku siek tiek truksta oro ka sneku pamirstu ka pasidedu neatsimenu kur..ir viskas labai staigiai vyksta..gyvenu svedijoje cia tyrimus dariausi bet vis dar negaunu atsakymo..pries du metus turejau trauma is kedes pataike ties smilkiniu ir nuo smugio iskritau,dabar ta vieta taip ir liko iskylusi,gal tai turi reiksmes galvos svaigimui ir tyrpimui? man 26metai, labai prasau atrasykit nes bijau kad kazkas negerai ir labai rimta yra. Labai aciu lauksiu atsakymo..pamir sau pamineti kad naktim buna dideli sirdies permusymai,bet sirdy tyre ir sake kad sveika
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-09-20 14:18
Viktorijai,
Jūs turite išreikštą smegenų kamieno kraujotakos nepakankamumą, turite kokias tai slankstelinių arterijų problemas. Švedijoje Jums nieko nenustatys, nes ten slankstelinių arterijų neoperuoja ir netiria. Jums reikia atvykti pas mus ištyrimui ir gydymui. Esu tikras, kad Jus galima išgydyti. Registruotis iš anksto telefonu 8 699 81010 ir suderinti atvykimo laiką.
 
 
# Laura 2014-09-17 16:03
Sveiki,
Norėčiau pasiteirauti mano vyrui 38 m. turi aukštą kraujospudį, geria vaistus. Bet paskutiniu metu naktimis tirpsta rankos, o dienos metu bendraujant su žmonėmis ,,pinasi'' liežuvis.Kas tai galėtu būti? labai dėkinga busiu už atsakymą.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-09-17 18:07
Laurai,
Jūsų vyrui yra nepakankama smegenų kamieno kraujotaka. Kraujospūdžio padidėjimas irgi greičiausiai yra kompensacinis, kompensuojantis kraujotakos stygių smegenų kamiene. Jūsų vyras turi kokias tai slankstelinių arterijų problemas. Tegul atvyksta pas mus ištyrimui. Nustatysime jo negalavimų priežastį ir esu beveik tikras, kad galime jį išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Vilma 2014-09-17 08:49
sveiki,
man 33 m ar yra normalu kad kartais nutirpsta puse galvos, dažnai naktį nutirpsta ranka, kad net pakelt jos nebegaliu turiu su kita ranka išmasažuoti,
o šiuo metu svaigsta galva...
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-09-17 10:53
Pas Jus yra kaklo angos sindromas. Dėl to tirpsta ranka ir pusė galvos (spaudžiami nervai) ir dėl to svaigsta galva (spaudžiamos slankstelinės arterijos).
 
 
# Gitana 2014-09-15 05:36
Laba diena, jau kuri laika kankinuosi su galvos svaigimu, taip pat dilkcioja abi rankos zemiau alkuniu, kartais liezuvis ir abi veido puses, buna taip, kad atrodo jau nukrisiu, kartais net pykint pradeda. Pirma karta veida badyt pradejo, kai buvo 14, atrode, kad nualpsiu, bet poto praejo. Po kurio laiko pasikartojo ir nutirpo desine ranka, gydytojai sako, kad nerviskai, nes nieko neranda. Pries puse metu vel pasikartojo, tik si karta nutirpo kaire ranka nutirpo, atrode,kad net sunku kalbeti darosi ir labai silpna pasidare, nuvaziavau i prijimamaji, neurologe padare tomografija galvos, sake, jokiu augliu nera, kraujagysles nesusiaureja, neuzspaustos, viskas gerai. O dabar vel pasikartojo, tik si karta jau kelias savaites kankinuose, kazkaip pastebejau, kad labiau dilksciot ir silpna darosi, kai sedziu... Nezinau, kas cia man ir baisu, kai nezinau kas yra... Kraujas geras,.kardiogr ama geta, skaudimas 117/72. Gal galit ka patart. Geriau ir vimpocetina, bet negereja...
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-09-15 09:54
Gitanai,
Jūs turite kaklo angos sindromą, spaudžiamos slankstelinės arterijos ir peties nervų rezginiai. Dėl to svaigsta galva ir tirpsta rankos. Jus galima išgydyti ir Jūs galite būti sveika. Atvykit pas mus ištyrimui. Tada nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir rekomenduosime optimalų gydymą. Jeigu nesigydysite, Jūsų problema niekur nedings, vargsite visą gyvenimą.
 
 
# Edgardas 2014-09-08 22:33
Laba diena , noreciau pasiteirauti kas cia butu , ar galetu buti? Jai ismusa saltas prakaitas ir jis tiesiog varva ir jauciuoi tuometu visisai silpnas , o kunas buna tarsi ledinis ,lbi dazni galvos skausmai pasireiskia , buvo anksciau aptikta arterine sirdies hipertenzyja , vienas is neramiausiu pozymiu budavo kuno kaires puses nutirpimas ,ir spaudimas krutines kaires puses vidineje dalyja, o jai budavo spaudimas tai nutirpdavo visiskai visas kunas. Ir siaip ,mano manymu sirdis nera normaliai istirta ,nes jauciu neramu jos darba vos nekekviena diena . Ka man reiktu daryti ir kas tai galetu buti ? As esu pakankamai jaunas tokiem simptomam man tik 25 metai .
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-09-09 12:26
Edgarui,
Pas Jus yra nepakankama smegenų kamieno kraujotaka. Greičiausiai dėl kaklo angos sindromo. Jus galima išgydyti. Atvykit pas mus ištyrimui ir konsultacijai. Tada nustatysime tikslią Jūsų negalavimų priežastį ir rekomenduosime optimalų gydymą. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# diana 2014-09-05 04:04
laba diena, turejau galvos trauma, po keliu dienu truputi pykino, bet praejus desimt dienu nuo traumos, nakti pajutau siaubingus pojucius, verciantis ant kairiojo sono, arba ant nugaros, staiga uzplusta jausmas nugarineje galvos srityje nuo kaklo toks kaip spaudimas, pykinimas ir svarbiausia sukasi juda visos kambario sienos, atrodo lyg supciausi, uzsimerkiu, kad nematyciau to supimosi, po kurio laiko praeina, bet tik atsikeliu atrodo nugriusiu, atsargiai nueinu i virtuve, griztu, atsiguliu ant nugaros ir vel maudimas, raibuliavimas akyse, kambario sienos banguoja, pykina, spaudimas normalus 130/79/68
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-09-05 07:24
Dianai,
Pas Jus yra slankstelinių arterijų kraujotakos nepakankamumas. Greičiausiai turite kaklo angos sindromą ir trauma jį išryškino. Arba yra kaklinės stuburo dalies nestabilumas. Atvykit pas mus ištyrimui ir mes nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir esu tikras, kad galime Jus išgydyti.
 
 
# Ausra 2014-09-04 20:45
Laba vakara,mano sunui 11metu,jam dazni galvos skausmai ir pykina iki vemimo.Pradejau nerimauti.Kaip Jus galvojat,kas galetu buti?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-09-05 07:21
Greičiausiai, kad pas jį yra smegenų kamieno kraujotakos nepakankamumas. Atvežkit jį pas mus ištyrimui ir tada tiksliai pasakysime kodėl skauda galvą ir pykina.
 
 
# Sarunas 2014-09-02 21:55
sveiki,

jau nuo paauglystes (dabar man 24 metai) jauciu vidini diskomforta kaklo srityje ir apatines galvos dalyje. daznai po kokio masazo ar atsipalaidavimo pratimu pati busena siek tiek pagereja, taciau ir vel pablogeja ir taip nuolat. nejauciu skausmu, taciau pati busena yra nemaloni ir trukdo normaliai gyventi: visada tarsi esu truputeli prarades koordinacija, sunkiau susikaupti, kartais atsiranda per didelis mieguistumas diena, nors miegu reguliariai, kartais pakyla kraujospudis is niekur nieko, taip pat esu turejes depresijos epizodu, nerimo ir panikos priepuoliu. ar gali buti kad tai susije su kaklo ar galvos smegenu kraujotaka? uzspaustu nervu, kraujagysle ar panasiai? ka galetumete patarti? Is anksto dekoju.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-09-03 08:27
Šarūnui,
Jūsų aprašyti simptomai rodo pas Jus esant kaklo angos sindromą: spaudžiami nervai ir slankstelinės arterijos. Dėl to yra nepakankama smegenų kamieno kraujotaka. Atvykit pas mus ištyrimui. Tada tiksliai nustatysime ir pasakysime Jūsų negalavimų priežastį ir rekomenduosime optimalų gydymą. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# tomas 2014-08-28 10:07
Laba diena,mazdaug pries menesi sedejau namie ir ziurejau tv. Pastebejau kad vaizdas akyse plaukt pradejo.atsisto jau, ismuse prakaitas, pradejo pykint, vaizdas akyse pradejo suktis I desine puse.tada pajauciau kad aptirpo rankos iki riesu. Atsiguliau,visk as praejo isskyrus ranku tirpima.atsisto jus, minutes begyje vel pasidare bloga bet akyse vaizdas nesisuko o truputi liejosi. Itaria psip v/b baseine. Dariau galvos kt, mrt. Be pakitimu. Tada pradejo itarinet visokius nervinius sutrikimus. Beje, bukle pagerino neurorubinas su b grupes vitaminais. Nuo plecianciu pagerejimo nejauciau.simpt omai beveik isnyko geriant tranxene.dariau kaklo rentgena, rado c3/4 c4/5 osteochondroze. Nepaminejau kad tirpimas buvo ir galvos, veido tai vienos tai abieju pusiu.kito ir stiprumas tirpimo. Tirpo tai viena ranka iki rieso tai abi.tirpimas buvo ir iki alkunes ar peties.kaire puse labiau tirpo.po poros savaiciu pajauciau kad desine koja iki kelio lengvai aptirpo sedint.kartais tirpo lengvai abieju koju padai.turiu 2 protruzijas juosmeninej stuburo daly ir arterine hipertenzija. Man 35m
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-08-28 10:23
Be abejonės pas Jus buvo kraujotakos sutrikimas vertebrobazilia riniame smegenų baseine (smegenų kamiene). Akivaizdu, kad Jūs turite kaklo angos sindromą. Atvykite pas mus ištyrimui ir gydymui. Esu tikras, kad galime Jus išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Diana 2014-08-27 10:18
Laba diena,

Paskutiniu metu daug visko vyksta su mano organizmu. Visuomet mano spaudimas yra žemas kažkur 90/60 ir man gyventi tai netrukdė. Dabar prasideda tokie dalykai kaip labai daznas pulsas (iki 120 per min), silpnumas, spaudimas pakaušio srityje. Spaudimas pakilęs buvo iki 149/80, o vieną dieną pramiegojau visą nes spaudimas ir skausmas pakaušio srityje buvo labai didelis. Kitą rytą pastebėjau, jog atsirado kraujosruva dešinėje akyje. kitą kart Užėjus silpnumui ir pulsui esant 120 k/min, esant stipriam galvos skausmui buvo jausmas jog širdis apsivertus butų. Yra buvę atvejų, kad staigiai atsikelus iš lovos aptemsta akyse, išpila prakaitu, viskas sukasi, aptirpsta veidas, susmunki ant žemės ir trukčioja visas kūnas kaip kokio priepuolio ištikta. Ir paskutinį kartą ramiai sėdint užėjo pykinimas, silpnumas, svaigo galva, žiūrint vaizas akyse buvo kaip per aprukusį stiklą, tirpo kairė ranka, išmušė prakaitas virš viršutinės lūpos, po 5 min pradėjo krėsti šaltis ir pagulėjus viskas nurimo. silpnumas jaučiasi antra diena ir nedingsta. Kraujospūdis viskam prasidėjus buvo 107/75 pulsas 65. Būna užeina stiprūs galvos skausmai dešinėje pusėja ir skausmas nueina į akį nuo didžiulio skausmo atrodo net pykina uzitesia nuo kelių val iki paros ar dviejų. Paprasti vaistai nuo skausmo geriami buna kad net nesumazina skausmo. Man yra 25m.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-08-27 11:52
Dianai,
Jūs neabejotinai turite nepakankamą smegenų kamieno kraujotaką (vertebrobazili arinę kraujotaką), kraujotaką per slankstelines arterijas. Pagal Jūsų simptomus Jūs greičiausiai turite kaklo angos sindromą. Jus galima išgydyti ir Jūs galite būti visai sveika. Atvykite pas mane ištyrimui ir konsultacijai. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Lina 2014-08-25 07:27
Sveiki, man 25m., jau menesi nutirpe abieju ranku, pirmu triju pirstu galiukai, pries tris dienaas pradejo cypti vienoje ausyje, kartais trumpam nurimsta, pries dvi dienas sedint ant sofos, staiga ta ausi uzgule, kita diena uuzgulimas nepraejo, tik valgant,staiga ausi "atleido", bet cypimas liko, siadien atsikelus ausis ir vel blogiau girdi. Jokio traskesio ausyje nera. Ar tai susije su kraujagyslemis? Taip noriu pamineti, jog numeciau labai daug svorio ir dar iki siol ji metu
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-08-25 14:12
Linai,
Pas Jus yra kaklo angos sindromas, spaudžiami peties nervų rezginiai ir slankstelinės arterijos. Dėl to ir yra Jūsų išvardinti simptomai. Atvykit pas mane ištyrimjui ir konsultacijai. Galime Jus išgydyti.
 
 
# Tomas 2014-08-24 12:10
Laba diena. Man staigiai atsikėlus iš lovos ar atsitojus aptempsta akyse ir atrodo viskas kyla į galvą, pradeda pulsuoti galvoje. O daugiau pajudėjus, arba ilgai pavaikščiojus užeina pulsuojantis skausmas galvoje, atrodo kuo daugiau judu tuo labiau skauda. Šiaip man kraujospūdis normalus, tik atsitojus nukrenta. Man 22 metai. Tai rimta ar tiesiog reikia kokių mankštų ar gydymo?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-08-25 14:14
Tomui,
Pas Jus yra nepakankama smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotaka. Atvykit pas mus ištyrimui. Tada pasakysime Jūsų negalavimų priežastį ir rekomenduosime optimalų gydymą.
 
 
# Kristina 2014-08-16 12:19
Sveiki,man nustatytas menjero sindromas,na man kaip ir visiems prasideda uzimas ir spengimas kaireje ausyje paskiau stiprus galvos svaigimas su vemimu.Man palaipsniuj dingo kaires ausies klausa ir man iskilo vienas klausimas ar imanoma ja atstatyti?Aciu uz atsakyma.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-08-17 09:29
Kristinai,
Pas Jus greičiausiai yra ne Menjero sindromas, o nepakankama slankstelinių arterijų kraujotaka ir Jūs turite kokias tai slankstelinių arterijų problemas. Jums reikia atvykti pas mus ištyrimui ir tada tiksliai pasakysime Jūsų negalavimų priežastį ir esu beveik tikras, kad galime Jus išgydyti. Jeigu nieko nedarysite, tai priepuoliai niekur nedings, klausa blogės, vėliau pradės kursti ir kita ausis ir tapsite invalide. Patarčiau paskubėti tirtis, nes kiek klausos prarasite, tiek atgal jau nebeatgausite.
 
 
# Judita 2014-08-13 08:35
Laba diena, per metus laiko turejau pora priepuoliu, nuo galvos iki koju nutirpsta visas kunas, ispila saltas prakaitas, staigus galvos svaigimas, aptemsta akyse, visa isbalstu, pries savaite laiko pradejo spengti ausyje ir tai teses keles dienas, pries pora dienu pradejo vakare svaikti galva ir svaigimas istisa nakti ir kita diena teses, nuveze i greitaja, sulasino lasaline, patikrino, atlikau kelis testus, sake kazkas yra kad traukia mane i kaire puse, nelabai galejau suprast ka sake nes galvos svaigimas trugdo susikoncentruot i i kazka, neina girdeti ilgo pasakojimo kai kazka sako.reikejo eiti uzsimerkus ir vis ejau kairiau, miegamt ar gulint is kaires akies bega asaros, jai guliu ant desnes nieko nebuna, bet siaip visada beveik miegu ant kaires, ant desnes neina uzmikti, pataruoju metu labai daznai nervinuos, labai irzli. gal zinot kas tai galetu buti ir ar tai labai rimta? Aciu Jums.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-08-13 10:53
Juditai,
Pas Jus yra neabejotinas smegenų kamieno kraujotakos nepakankamumas (slankstelinių arterijų kraujotakos nepakankamumas) . Dėl to su Jumis ir darosi visi Jūsų išvardinti simptomai ir Jūsų bėdos. Jus galima išgydyti. Atvykit pas mus ištyrimui ir tada nustatysime tikslią Jūsų diagnozę ir rekomenduosime optimalų gydymą. Jeigu nieko nedarysite, tai Jūsų problema niekur nedings, ji įgimta, ir taip kamuositės visą gyvenimą.
 
 
# Agnė 2014-08-11 08:23
Laba diena. Šianakt susidūriau su keista situacija, kuri privertė sunerimti. Pabudau ir nejaučiau savo kaires rankos, nejo judinti jos. Paemus kaire ranka su desine ir atrode, kad liesčiau ne savo, o numirėlio ranka, ji buvo šalta. Po to žnaibiau ją, purčiau ir po 5min atsigavo beveik, bet jutau tirpimą jos. Ar verta sunerimti?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-08-12 10:39
Agnei,
Jeigu tokie nutirpimai kartosis, tai tada Jūs turite krūtinės arba kaklo angos sindromą. Jeigu tai buvo tik vienas epizodas, tai naktį nugulėjote (prispaudėte) peties nervų rezginį. Tiek kaklo, tiek krūtinės angos sindromai yra išgydomi chirurgiškai.
 
 
# Mantas 2014-08-06 22:48
Sveiki, man 17metu kaip pakylu is lovos praejus pusei minutes apsvaigsta galva kokia 15sekundziu aptemsta akyse ir praeina, kas tai galetu buti. Aciu.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-08-07 16:23
Mantui,
Jums yra nepakankama smegenų kamieno kraujotaka. Turite kokias tai slankstelinių arterijų problemas. Jeigu norite sužinoti tikslią savo diagnozę, reikia atvykti pas mus ištyrimui. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Roberta 2014-08-06 17:30
Laba diena,norėjau paklausti... Man 16metų,paskutin es dvi naktis atsibundu vieną kartą ir su nutirpusiomis plaštakomis ir pirštais, šį vakarą jaučiu tirpimą ir pirštuose ir pėdose. Turiu nuolatos aukštą spaudimą jau gal nuo 13metu,taip pat buvo riba ties diabetu
Pastaruoju metu nebėra,bet šias dvi dienas(kol naktį atsibusdavau su nutirpusiomis plaštakomis) nėra apetito,skauda apatinę pilvo dalį karts nuo karto,o skrandis kaip išspūtęs ir pilnas.. Ar reiktų susirūpinti?
Ačiū
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-08-06 17:43
Sprendžiant iš Jūsų aprašytų simptomų, Jūs turite kaklo angos sindromą, peties nervų rezginių ir slankstelinių arterijų spaudimą, nepakankamą smegenų kamieno kraujotaką. Jums reikia atvykti pas mus ištyrimui, tada mes nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir esu beveik tikras, kad Jus galime išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Egle 2014-08-06 16:25
Man 42 metai. Mazdaug pries seserius metus, staigiai dedant galva ant pagalves, pradejo aplink viskas suktis (tarsi CD). Pakelus galva - baigesi. Nuo tada prasidejo gsna keistas galvos svaigimas:miego ti galejau tik ant kairio sono, pakeliant, nuleidziant galva - ji svaigsta. Kreipiausi i neurologa. Israse betaserc. Is pradziu tokie svaigimo simptomai kartojosi kas dveji, vieneri metai. Griebiupsi betaserc. Pastaruoju metu (pries 4 menesius) pasireiske naujas dalykas: jei anksciau vertikalioje padetyje galva nesvaigdavo, tai dabar negalejau galvos nuo pagalves pakelti - svaigo. Be to, palaipsniui iskilo pulsas (iki 130). Po kurio laiko vel sirdis plake normaliai. Pastaruoju metu geriu betaserc 24, taciau... Vistiek jauciu silpna svaiguli.
Kraujo Spaudimas normalus- 120/80. Pasitaiko sirdies permusimu.
Dekoju uz komentara.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-08-06 17:39
Eglei,
Jūsų galvos svaigimo priežastis - slankstelinių arterijų problemos. Arba yra jų kilpos, ar kitos ligos, kurių yra labai daug ir įvairių, tame tarpe ir įgimtų. Patarčiau atvykti pas mus ištyrimui. Tikrai nustatysime Jūsų svaigimo priežastį ir, jeigu tik norėsite, galime Jus išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# laima 2014-08-05 19:55
Labas vakaras,dirbu svedijoje pas ukininka,skinu agurkus,gulime specialiame transporte,tenk a po 11valandu skinti,o skiname guledami ant pilvo su nuleista galva,norejau paklausti,kas gali buti,svaigsta galva,pykina,su tinsta veidas,akys,o norint uzmigti,usimerk us sukasi,reikia atsimerkti,nes nemalonus pojutis,ir siaip jauciasi bendras silpnumas,aciu, lauksiu atsakymo,visoge ro,
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-08-06 17:34
Tokia kūno ir kaklo padėtis yra negerai, nes įtempiami kaklo raumenys. Sveikam žmogui ir tai negerai, o Jūs greičiausiai dar turite kaklo angos sindromą (kaklo raumenys spaudžia slankstelines arterijas). Jūs turbūt ir neskindama agurkų nesijaučiate sveika ir turite galvos svaiguliavimų. Kai būsite Lietuvoje, atvykite pas mus ištyrimui. Mes Jus galime išgydyti.
 
 
# elena 2014-08-01 18:41
laba diena, man 43 metai pries dvejus metus esu gimdziusi. Man prasidejo sveikatos problemos praita rudeni lapkricio menesi, kaip buvau pirti pasidare silpna pradejo dusinti. Ko toliau to blogiau. Po streso ar fizinio aktyvumo, lipant laiptais ar I kalna pradeda dusinti,silpna, spaudzia sirdies plote po 10 minuciu pagereja.kartai s buna priepoliai nakties metu apie antra valanda.Dabar jau lipant laiptais ar I kalna pradedu ir smarkiai ziuovauti,dusin a, spaudzia sirdies plote.Ramibes busenoj pagereja.As gyvenu 5 aukste turiu 2 metu vaika.Kartais kaip uzeina smarkesni priepoliai atrodo kad numirsiu, antiek man buna negera.buvau karta isvesta su greitaja I ligonine ten dave pasipurksti po lezuviu nitroglicirino, tai sitie vaistai man padeda greit nuima sunkuma nuo krutines.
Gyvenu anglijoje, daktarai padare tirimus sake kad viskas normoj.
Prasau padekite,nes as nesuprantu kas man darosi, mano sveikata blogeja.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-08-02 17:05
Elenai,
Manau, kad Jūs ir anksčiau nebuvote visai sveika, tik dabar jau pasidarė visai blogai. Jūsų simptomai būdingi smegenų kamieno kraujotakos stygiui (nepakankamai kraujotakai per slankstelines arterijas). Anglijoje šių problemų Jums niekas nediagnozuos ir neišgydys, nes Anglijoje nemoka diagnozuoti ir gydyti slankstelinių arterijų ligų. Jums reikia atvykti pas mus ištyrimui ir gydymui. Esu beveik tikras, kad galime Jums padėti ar net visai išgydyti.
 
 
# Mantvydas 2014-08-01 11:45
Sveiki,naktimis mane pradeda dusinti,atrodo, kad tuoj uzdusiu,bandau pajudeti,bet kunas manes neklauso,visisk ai negaliu pajudeti,bandau pasišaukti pagalbos,kad kad nors ateitu ir padetu man,bet ir to negaliu padaryti,buna tiktais atmerktos akys ir galiu ziureti i visur,bet kunas manes neklauso...o kaip jau atrodo kad viskas jau tuoj uzdusiu kazkaip viskas baigiasi ir ikvepiu oro,buna kad net bijau eiti miegoti,kas man galetu buti?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-08-01 12:59
Mantvydui,
Pas Jus yra smegenų kamieno kraujotakos nepakankamumo simptomatika. Jūs turite kokias tai įgimtas slankstelinių arterijų problemas. Jus galima išgydyti. Atvykite pas mus ištyrimui ir tada nustatysime tikslią Jūsų negalavimų priežastį bei galime Jus išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Neringa 2014-07-22 12:57
Sveiki kas galetu buti kai pvz sedi atsistoji svaiksta galva ir aptemsta akys.?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-07-23 13:51
Pas Jus yra nepakankama smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotaka. Tai kaip taisyklė išgydoma. Patarčiau kreiptis į mus ištyrimui ir gydymui.
 
 
# Raminta 2014-07-18 06:28
Sveiki, nežinau net nuo ko pradėti, gal pradėsiu nuo to, kad man Jus rekomendavo mano sesuo Ingrida, kurią operavot gegužę, pasakojau jai savo simptomus, viskas labai panašu , tik esmė tame, kad mano šeimos gydytoja jau trecia karta mane siunčia pas psichiatra, teigdama jog visos mano bėdos tik dėl nervų. Turiu padidėjusią skydliaukę, taciau endokrinologas rado mažą mazgą ir nustatė, kad drėgnos rankos , šąla kojos, tačiau kakle mane nuolat smaugia, pradėjo kartotis nerimo priepuoliai, tuo metu jaučiu lyg surakina krūtinę, sunku kviepuoti, kartais sunku užlipti laiptais, kol užlipu y trečia aukšta nieko nebematau tik tamsą ir jaučiu veržimą galvoje, tada kurį laiką sunku kviepuoti nors man dar tik 22 m, sunku susikaupti, sutelkti dėmesį, atmintis suprastėjo, kai kurių dalykų visiškai nepamenu, lyg būtų tamsi dėmė, rankos nuolat dreba, nuolat žiovauju, gal galite pasakyti ar bėda yra mano kūne ar man jau tikrai reikia psichitro konsultacijos? Labai dėkoju.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-07-18 17:27
Ramintai,
Psichiatro konsultacijos tikrai nereikia. Jūs turite smegenų kamieno kraujotakos nepakankamumo simptomatiką. Reiškia kažkas yra negerai su slankstelinėmis arterijomis. Esu beveik tikras, kad Jus galima išgydyti. Pirmiausia atvykit konsultacijai pas mane ir ištyrimui, o tada jau pasakysiu Jūsų negalavimų priežastį ir kaip reikia Jus gydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Milda 2014-07-16 19:13
O ar vegetodistonija yra isgydoma? ne antidepresantai s o kitais budais?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-07-17 08:21
Pirmiausia reikia nustatyti vegetodistonijo s priežastį, tada galima ją išgydyti. Dažniausiai vegetodistonija būna dėl nepakankamos vegetacinių centrų smegenų kamiene kraujotakos (slankstelinių arterijų kraujotakos). Atvykit pas mus ištyrimui ir mes Jums nustatysime vegetodistonijo s priežastį bei rekomenduosime optimalų gydymą. Antidepresantai vegetodistonijo s negydo, tik kiek nuslopina simptomus. Taigi antidepresantai s vegetodistonijo s neišgydysite.
 
 
# Enrika 2014-07-16 08:00
Laba diena, zodziu, turiu problema.
Man pries 3 metus nustate vegetodistonija , man buvo vos 16 metu. Vis dar nepraeina, taciau man vis atrodo kad cia ne vegetodistonija arba bent jau ji susijusi su kazkuo kitu..
kazkuriuo metu mazdaug tuo tarpsiu kaip ir vegetodistonija man atsirado peciu problemos. sake kaupiasi druskos amzinai skaudedavo. paskui itare kaklo isvarza, dabar man visada skauda kakla nieko negaliu daryti, prasidejo galvos skausmai. silpnas svaigimas. buna nerimo priepuoliu, amzinai gumulas gerkleje. kiek ziurejau simptomus galvojau refliuksas bet ryjau zarna sake viskas gerai.. ar negali man buti visos sitos problemos del kaklo? gal uzspaudzia nervus kokius? padekit, negaliu ramiai gyvent
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-07-16 17:34
Greičiausiai pas Jus yra kaklo angos sindromas. Atvykit pas mus ištyrimui ir tada nustatysime Jums Jūsų negalavimų tikrąją priežastį.
 
 
# Monika 2014-07-13 07:57
Sveiki,esu nescia jau 5men ir 3sav. Noriu pasiteirauti. Man jau antra karta per men pasireiskia vienu metu tokie simptomai: pasidaro be galo silpna, tada uztemsta akyse, vartausi lovoje atrodo kad net sirdis nebeplaka,ranko s pradeda drebeti, pradeda snypsti ausyse, ismusa karstis, prakaituoju lyg buciau vandeniu apsipilus,svaig sta galva ir tai trunka apie 6-10min. Ka tai galetu reiksti?aciu jums uz atsakyma.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-07-16 17:28
Monikai,
Jūs irgi turite kokias tai slankstelinių arterijų problemas, stinga kraujotakos smegenų kamienui. Atvykite pas mus ištyrimui ir mes Jums pasakysime Jūsų negalavimų priežastį.
 
 
# Ieva 2014-07-13 06:22
Sveiki. Kuo toliau, tuo dažniau atsistojus apsisuka galva, aptemsta akyse. Nesu nualpusi, bet pradedu nerimauti. Ar man trūksta kažkokios medžiagos, ar gali būti kažkas rimtesnio?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-07-16 17:26
Pas Jus stinga kraujotakos smegenų kamiene (slankstelinių arterijų kraujotakos). Atvykite pas mus ištyrimui ir mes nustatysime Jūsų negalavimų priežastį. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Karina 2014-07-12 18:39
Laba diena,

jau metus ar daugiau kasdien skauda, spaudzia galva, ypac smilkiniuose ir nugaroj ir kakla is nugaros. kartais liejasi vaizdas lyg buciau isgerus,svaigst a galva, suprastejo regejimas. Skauda ir juosmeni is nugaros. Gydytoja istyre harmonus ir skydliauke, bet nieko nerado. Pas ka dar reiktu issitirti poliklinikoje? Kas man galetu buti? Aciu :)
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-07-16 17:24
Pas Jus yra nepakankama smegenų kamieno kraujotaka (slankstelinių arterijų kraujotaka). Jeigu norite tikrai gerai išsitirti, tai atvykite pas mus ištyrimui.
 
 
# Oksana 2014-07-07 18:07
Laba diena. Man pries 7 metus operavo kojos venos,iki siol jauciu skausma ( tiesiog mano visa koja pastoviai dega ). Dar jauciu kad viduj per visa koja kazkas "begioja", o tarpais buna kad "kazkaz nepraeina" ir tada jauciu labai stipru skausma. Koja kuria operavo atsirado guzai vidiniai. Pries 2 metus man prasidejo galvos svaigimas ir alpimas. Budavo taip kai atsikeldavau pasiziuredavau i virsu ir nualpdavau, ar kai gerdavau arbata ir staiga pasidarydavo bloga ir nualpdavau. Nemazai turejau alpimu. Dare man MRT nieko nerado. Pasake kad issetine skleroze. Pastoviai man tirpdavo rankos, kojos, bet kai pries pusmeti man pradejo tirpti kaires puses veidas, desines puses petys, rankos tirpdavo. Man pasake kad krutines angos sindromas. Man kiekviena diena tirpsta kojos nera skirtumu ar as sedziu , ar stoviu. Vairuojant taip pat tirpsta rankos ir kojos. Nakti prabundu nuo to kad nutirpsta abi rankos iki peciu. Toks jausmas kad mane paralyzavo. Gydytojai sako kad man pades tik mankstos ir masazai.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-07-08 14:26
Oksanai,
Pas jus yra kaklo angos sindromas, spaudžiami peties nervų rezginiai ir abi slankstelinės arterijos (dėl to Jūs alpstate, svaigsta galva ir kitos Jūsų bėdos). Jus galima išgydyti. Atvykite pas mus ištyrimui ir gydymui ir mes Jus išgydysime. Kojų guzai ir deginimai neturi nieko bendro su smegenų kraujotakos stygiumi ir yra prastai atliktos operacijos rezultatas. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Mantas 2014-07-06 20:52
Sveiki, jau 3 mėnesiu kamuoja bloga savijauta, viskas prasidėjo darbe, kai ištiko priepuolis, pradėjo svaigti galva, degė nugara, skaudėjo širdį.. Po to priepuolio jaučiausi labai išsekes dvi savaites, tirpdavo kaire galvos pusė, spausdavo galvą, magnetinis rezonansas parodė, jog asimetriški galvos skilveliai norm ribose. po to priepuolio pastebėjau, jog paliko asimetriški akių vyzdžiai, kairysis didesnis už dešinyji būna kartais apie 3 milimetrus, kartais mažiau. Skauda pilva, nesenai skaudėjo dantis, skausmas truko dvi savaites nuo ryto iki vakaro, dabar tirpsta liežuvis ir cypia dešinėje ausyje. Man priskyrė vegetacine disfunkcija ir panikos atakas, sakė jei akis neatsistatys po vaistu vartojimo, tada reikės pasidaryti kaklo magnetini rezonansą, norėčiau sužinoti jūsų nuomonę į mano negalavimus. Ačiu.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-07-07 14:05
Mantui,
Pas Jus greičiausiai yra kaklo angos sindromas su slankstelinių arterijų suspaudimu, nepakankama smegenų kamieno kraujotaka. Simptomai yra būdingi šiai problemai. Jeigu daryti MRT, tai reikia daryti kaklo kraujagyslių MRT tyrimą (angiografiją) būtinai vizualizuojant slankstelines arterijas nuo pat žiočių iki įėjimo į galvą ir atsiųsti į mano el. paštą mano peržiūrėjimui arba atvykite pas mus ištyrimui ir konsultacijai. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# raimundas 2014-07-03 18:38
sveiki,man 39metai,4metai kaip svaigsta galva,uztemsta akyse,priepuoli s trunka apie minute,bet po to savijauta vistiek prasta,pykina,e idamas svyruoju..akys suprastejo,mirg uliuoja,daug museliu,siuliuk u,ir milionai mikroskopiniu kritaleliu skraido kai i sviesu dangu paziuriu,tirpst a kaire puse,kai eina daznai is kaires kojos i galva keisti impulsai eina,atmintis suprastejusi,sk auda daznai kaklo raumenys,galva, reakcija prasta..esu tyresis kaune tai rado trys isvarzas kakle,ir siaura kaires puses stuburo arterija 1,2..bet gydyma tik mankstom parinko,bet man ne kiek negeriau,gal dar net blogiau,ypac su akimis..
ar galima isgydyti toki dalyka?aciu is anksto uz atsakyma
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-07-05 04:35
Pagal Jūsų aprašytus simptomus Jūs turite kaklo angos sindromą, perspaustas slankstelines arterijas, nepakankamą smegenų kamieno kraujotaką. Kairė slankstelinė arterija siaurutė, neišsivysčiusi nuo gimimo, o dešinė turi kokią tai problemą, greičiausiai yra perspausta su priekiniu laiptiniu raumenimi. Tai išgydoma. Jums reikia atvykti pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir tada pasakysime tikslią Jūsų diagnozę ir rekomenduosime optimalų gydymą. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# jolanta beniusyte 2014-07-02 17:31
Labadiena, man 18metu , jau apie pusantro menesio mane pykina ,kartais aptemsta akyse , jauciu silpnuma . kaklo srityje retkarciais toks keistas jausmas buna , lyg smaugtu , lyg gurksnio nuryt negaleciau ,net ikvepti sunku buna . labai esu sunerimus , kadangi viena diena buvo toks jausmas lyg kazkas sutraskejo kaklo kaireje puseje , lyg kraujagysle.. sekancia diena kai pabudau skauda visa kairyji kaklo sona paspaudus , ar tai gali buti rimta ? buciau labai dekinga uz bet koki atsakyma , pagarbiai , Jolanta
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-07-05 04:43
Pagal Jūsų aprašytus simptomus Jūs turite kaklo angos sindromą, perspaustos slankstelinės arterijos, yra dėl to smegenų kamieno kraujotakos stygius. Jums reikia atvykti pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir tada pasakysime tikslią Jūsų diagnozę bei rekomenduosime optimalų gydymą. Tai išgydoma ir Jūs galite būti sveika. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Liucija 2014-07-01 01:07
Sveiki. Man 22metai. Visada retkarciais nutirpdavo rankos ir kojos,neseniai buvo pranykes desines rankos mazylio pojutis, kartais aptemsta akyse, kankina nemiga. Pora metu aktyviai sportuoju, taciau pastaruoju metu nebeistengiu pabaigt treniruotes, pradeda uzti galva, aptemsta ir mirguliuoja akyse. Kraujo tyrimai idealus, spaudimas puikus. Ka galetumete patarti?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-07-01 12:49
Liucijai,
Beveik tikra, kad Jūs turite kaklo angos sindromą. Tai išgydoma. Atvykite pas mus ištyrimui ir konsultacijai, tada nustatysime tikrąją Jūsų negalavimų priežastį. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Aiste 2014-06-27 19:21
Sveiki, man 16 metų, ūgis 180, nuo pat mažumės turiu mažą kraujo spaudimą 60/80 ar 65/90 pastarosiomis dienomis labai silpnai jaučiausi, buvau net apalpusi, šiandien pasimatavau spaudimą buvo 38/60, turiu virškinimo sutrikimų. Ar jie galėjo įtakoti tokį kraujo spaudimą?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-06-30 11:34
Aistei,
Jūs turite kaklo angos sindromą, perspaustos slankstelinės arterijos ir poraktinės arterijos, todėl kad perspaustos poraktinės arterijos (einančios į rankas) pas Jus matuojasi žemas kraujo spaudimas rankose. Jūs alpstate dėl slankstelinių arterijų perspaudimo. Atvykit pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir mes Jums nustatysime tikrąją Jūsų diagnozę ir kaip Jus reikia gydyti.
 
 
# Karolis 2014-06-26 14:27
Labadiena apie 4 metus kaireje puseje jauciu ne tai, kad skausma, o svaiguli, tempima lyg pakreipus galva lyg isitempia kazkas nuo kaklo iki galvos.. dabar suprastejo atmintis, sukasi galva labai sunku susikoncentruot i man 24m
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-06-30 11:39
Karoliui,
Pagal Jūsų aprašytus simptomus Jūs turite kaklo angos sindromą, nepakankamą slankstelinių arterijų kraujotaką. Atvykit pas mus ištyrimui ir mes nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir rekomenduosime optimalų gydymą.
 
 
# Ausra 2014-06-18 00:02
Sveiki dar karta o pas jus už konsultacija reikia moketi .Ačiu
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-06-18 09:38
Ausrai,
Jeigu Jūs gyvenate Panevėžio teritorinės ligonių kasos teritorijoje ir turėsite šeimos gydytojo siuntimą kraujagyslių chirurgo konsultacijai, tada Jums konsultacija ir ištyrimas nieko nekainuos. Kitos ligonių kasos atsisakė mokėti už suteiktas paslaugas, taigi reikės mokėti pačiam ligoniui: 100 litų ištyrimas ir 100 litų konsultacija.
 
 
# Laurita 2014-06-15 21:06
Labas vakaras, man yra 20 metų, prieš kokius 3metus man buvo migrenos priepuoliai rankų, veido, kojų nutirpimai, nematydavau su viena akimi (vaizdas iškrisdavo jei taip galima būtų pasakyti) kartais sutrikdavo kalba, toliau skaudėdavo galvą labai ir tada vemdavau daug, tuo metu man ir galvą švietė ir kaklo kraujagysles tyrė, nieko nerado, nustatė migrena, bet su laiku praėjo, dabar prieš 2 savaites buvo man tas pats migrenos priepuolis, daktarai man nustatė migrena su aura, užsirašiau dar pas neurologe liepos 9dienai, bet man praėjus tam priepuoliui dar nebuvo dienos , kad man neskaudėtų galvos, bet ne tai, kad man ją skauda, bet toks įdomus ir nemalonus jausmas, pakaušyje, toks kaip spaudimas maudžiantis nestiprus ir toks svaigimas galvoje tame pakaušyje, ne tai, kad viskas suktusi aplinkui, bet jaučiu tokį diskomfortą, tikrai nemalonu ir nesinori nieko daryti, toks minimalus svaigimas. Būčiau labai dėkinga jei sulaukčiau atsakymo, gal maždaug žinote kas galėtų būti? gal dar tai susiję su tuo, kad man kojos tinsta ilgiau pavaikščiojus, bet šiltuoju sezonu, gal su kraujagyslėm kažkas susiję, na nežinau, čia tarp kitko parašiau.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-06-16 15:40
Lauritai,
Pas Jus yra patys tikriausi smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotakos nepakankamumo simptomai. Mes Jus galime išgydyti. Atvykite pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir mes nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir galime Jus išgydyti. Tel. registracijai - 8 699 81010.
 
 
# Rugile 2014-06-12 09:41
Laba diena,
Maždaug prieš 5 metus įvyko pirmasis priepuolis, kurio metu pradėjo cypti ausyje, suktis galva, dėl ko negalėjau savarankiškai paeiti, ilgai trunkantis vėmimas. Buvo nustatytas vestibiuliarini o aparato sutrikimas, išrašyta Betaserc. Antras priepuolis įvyko prieš metus ir panašūs priepuoliai kartojasi dažniau, tik su kiek silpniasniais simptomais. Klausa dešinėje ausyje nuo pirmo priepuolio vis silpsta, cypimas nesiliauja. Buvo tirtasi pas LOR, daryta galvos MRT ir KT, kaklo kraujagyslių skenavimas. Iš daugelio sričių specialistų vienintelis galvos smegenų chirurgas įtaria klausos nervo ir kraujagyslės konfliktą - reikalinga operacija, kurios metu būtų patrauktas nervas nuo kraujagyslės.
Ar tai galėtų būti negalavimų priežastis? Beje kaklo kraujagyslių tyrimas parodė stuburo arterijų parametrų asimetriją, tačiau atsakymas buvo - viskas normoje.
Ar vertėtų dar kartą išsitirti kaklo kraujotaką?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-06-16 16:10
Rugilei,
Jokiu būdu nesioperuokite galvoje nervo ir arterijos konflikto nes ten jo nėra ir po tos operacijos niekas nepasikeis. Mačiau daug tokių operuotų ligonių be jokio efekto.
Kaip taisyklė pas tuos ligoniu būna problemos kaklo arterijose. Jūsų simptomai labai būdingi slankstelinių arterijų kraujotakos sutrikimams ir lėtiniam kraujotakos stygiui, todėl pirmiausia atvykite pas mus ištyrimui ir konsultacijai. Tikrai nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir galime Jus išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Kristina 2014-06-07 22:03
Laba diena,

Perskaiciau Jusu pateikta medziaga internete apie slankstelines arterijas ir susirupinau sveikata. Tad, noreciau nupasakoti, tai ka patyriau. Esant pirmam nestumo trimestrui, karsta vasaros diena pajauciau mirgejima akyse, tuomet desines rankos pirstu aptirpima, pereinanti virs virsutines lupos ir pasibaigianti desines puses veido aptirpimu. Antra karta pasikartojus siems simptomams, atrode, kad nematau viena akim, prisidejo ir kalbos sutrikimas (norejosi pasakyti, bet strigo kalba), trumpam buvo aptirpes ir liezuvio galiukas. Tuo metu pamenu, prasidarydavau langus, trukdavo oro, nepatikdavo karstis...Tyre echoskopu ir lyg pamatine arterija nebuvo aiski. Kadangi buvau nescia, toliau nebetyre. Praejo 3 men. po gimdymo, pradejau jausti naujus pojucius. Apatineje pakausio dalis pasidare jautri (prilietus skaudeno), o po vienos nakties atsikeliau su sprando skausmu, lyg butu vejo perpusta (surakinta). Ir sis surakinimas nepraeina, tai stipresnis, tai mazesnis skausmas. Ryte jautiesi nepailsejes. Negana to, pradejo ranku ir koju pirstai reaguoti i salti. Pvz.issitrauki produkta is saldytuvo, palaikai ji siek tiek rankose ir is karto pradeda gelti, deginti tas vietas, kur patenka salcio. Lieka rausvos demeles, kurios praeina gan greitai, ypac pakisus po siltu vandeniu, nustoja spazmuoti. Taip pat pasireiskia simptomai: silpnumas, lyg galvos svaigimas, jausmas, kad gali tuoj supykinti...kar tais ir sirdi paspaudzia nezymiai, lyg ir ausi desine paduria...labai prasta ir atmintis, cia pasako, cia jau pamirstu...bend rai paemus silpnumo jausmas...Iki siol galvojau, kad gal normalu, nes esu po gimdymo, anemija, bet radus Jusu straipsni suabejojau tuo...anksciau budavo, jeigu vaziuoji masina ir kelias vingiuotas, karsta, darydavosi negera, lyg galva susisuktu... Jusu minimi pozymiai lyg ir atitinka tai, kas tiktu slankstelinem arterijom ar su kaklu/stuburu butu susije...tik atsirades jautrumas salciui ranku ir koju galuniu, lyg jau butu ir kitos ligos pozymiai ( reino liga ar dar kas) .. ar kokia tromboze gresianti....ku o daugiau domiuosi, tuo sunkiau suprasti :-) Noretusi ismanancio specialisto pagalbos, nes kartais atrodo, kad gal per daug prisigalvoju, bet neramu, nes du mazi vaikuciai auga, o noretusi juos dar uzauginti. Tad buciau dekinga, uz bet kokia suteikta pagalba ar istarta zodi. Dekui.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-06-09 18:49
Kristinai,
Jūs turite neabejotiną kaklo angos sindromą. Spaudžiami nervai (dėl to Jūsų aprašyti tirpimai ir skausmai bei rankų tirpimas "Reino liga") bei spaudžiamos slankstelinės arterijos ir dėl to pas Jus yra smegenų kamieno kraujotakos nepakankamumas. Jūs tipiška ligonė su kaklo angos sindromu. Apie šį sindromą galite pasiskaityti šios svetainės nuorodose atsidarę straipsnį "Krūtinės angos sindromas". Jus galima išgydyti ir Jūs galite būti visai sveika. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Jurate 2014-06-05 06:28
auginu 5 men kudiki,labai daug ji nesioju ar gali nuo to man tirpti rankos abidvi kaip miegu,buna kad net galva lyg pradeda tirpti,niekaip nerandu geros padeties issimiegoti,dar pati maitinu vis mazie miegu,kas tai galetu buti gal ka patartumet,aciu
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-06-05 10:21
Jūratei,
Pas Jus yra kaklo arba krūtinės angos sindromas. Tai pagydoma. Atvykit pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir mes tiksliai pasakysime Jūsų negalavimų priežastį ir rekomenduosime optimalų gydymą.
 
 
# ineta 2014-06-02 13:20
laba diena,
Jau kuris laikaspradejau negerai jaustis. pradzioi pastebejau kad labai greitai padustu nuo elementariausiu dalyku kaip i trecia auksta uzlipimas, kazkada i devinta begom nubegdavau ir nepadusdavau tiek kiek dabar. jau kelis kart buvo uzpaude krutine, labai sunku kvepuot buvo. labai net daznai ismusa toks vidinis karstis, kartais tiesiog vos pasikrutinus lovoi, nerealiai prakaituot pradejau ir kvapas man kazkaip daug nemalonesnis nei anksciau a ir dar jau kelis kart nei is niekur aptirpsta puse galvos, plius kojos rankos ir akimirksniu uztirpsta jai tik biski kur nepatogiai pasedziu, rankos greit uztirpsta tiesiog gulint lovoi ir rasiant ar zaidziant telefonu :( kas tai galetu but :(
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-06-02 18:01
Inetai,
Pas Jus yra kaklo arba krūtinės angos sindromas, spaudžiami nervai ir slankstelinės arterijos. Atvykit pas mus ištyrimui ir mes tiksliai nustatysime Jūsų diagnozę ir esu tikras, kad galime Jus išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# laima 2014-06-02 11:02
laba diena,pirma karta pajutau si nemalonu jausma pries metus,guledama lovoje norejau pasisukti ant kito sono,taip pradejo viskas suktis,kad net is isgascio uzsimerkiau,bet po keliu sekundziu praejo,ir taip kartojosi kelias savaites,po metu pertraukos,vel kartojasi,bet si karta jau ir sedint ,tik nuleidus ar pasukus galva,ar cia yra rimta problema,aciu
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-06-02 18:05
Laimai,
Jūs turite problemas su abiem slankstelinėmis arterijomis ir dėl to būna smegenų kamieno kraujotakos sutrikimai su vestibuliniais priepuoliais. Atvykit pas mus ištyrimui ir mes Jums tiksliai pasakysime Jūsų negalavimų priežastį ir galime Jus išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# silvija 2014-05-28 12:59
Laba diena,daktare.J au puse metu,kaip kiekviena diena uzeina toki priepoliai:svai gsta galva,akis lyg kas spaudzia,vaizda s kaip per migla,metausi i sonus,kaip girta,apima jausmas,kad nualpsiu.Padare galvos ir kaklo magnetini rezonansa,galvo s ir kaklo kraujagysliu echoskopija ir nieko nerado.Dariausi masazus poliklinikoj,ta ip pat pas manuala,bet nepadejo.Geriau ivairius pleciancius,bet jokiu rezultatu.Kokia liga gali buti?Daktare sako,kad gal depresija.Ar toki simptomai buna sergant depresija?Aciu uz atsakyma.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-05-28 16:10
Silvijai,
Jūsų simptomai yra patys tikriausi smegenų kamieno kraujotakos (slankstelinių arterijų kraujotakos) nepakankamumo simptomai. Jūs be jokios abejonės turite kokias tai slankstelinių arterijų problemas ir tai išgydoma. Atvykite pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir mes Jums tiksliai pasakysime Jūsų negalavimų priežastį ir tikrąją diagnozę bei esu tikras, kad galime Jus išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Sara 2014-05-22 18:21
Sveiki,
Nezinau kodel bet jau antra savaite kai staigei atsikeliu is lovos ar staigiai atsiguliu i lova man sukasi galva, (jausmas kad buciau karuselese), nuo sukimosi pradeda pykinti, jei atsigulus tai, turiu staigiai atmerkti akis, tada sukimasis sustoja, jei staigei atsistojus sukasi (tada turiu prisesti ir nuleisti galva)ir jausmas lyg kas galva spaustu ir pykina, nes einu kaip girta ir galiu nukristi. Ka galetumet rekomenduoti? Aciu
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-05-23 11:22
Sarai,
Jūs turite išreikštą smegenų kamieno kraujotakos nepakankamumą. Jums patarčiau atvykti pas mus ištyrimui ir konsultacijai. tiksliai pasakysime Jūsų negalavimų priežastį ir galime Jus išgydyti. Jūs galite būti sveika. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Marius 2014-05-21 06:06
Sveiki, pries pora savaiciu eme pykinti rytais, jauciau silpnuma, bet nekreipiau demesio, dabar jau prisidejo ir galvos svaigimas ir nestiprus skausmas, nakti stiprei prakaituoju, pakiles spaudimas ir jauciu sunkuma skrandyje
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-05-21 11:04
Mariui,
Jūsų išvardinti simptomai rodo, kad Jums stinga kraujotakos smegenų kamiene (per slankstelines arterijas). Atvykit pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir mes nustatysime Jūsų negalavimų priežastį bei greičiausiai, kad galime Jus išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Margarita 2014-05-16 18:33
Sveiki,tirpst ir nejautrus kaires rankos 3 pirstai,pastove i cypia ir svaiksta galva.Kartais pykina,tai tesiasi jau kokie 6 menesei.Kas man gali buti?Dar laiks nuo laiko pila saltas prakaitas.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-05-17 07:58
Margaritai,
Pas Jus greičiausiai yra kaklo angos sindromas, spaudžiami nervai (dėl to tirpsta rankos pirštai) ir spaudžiamos slankstelinės arterijos (dėl to svaigsta galva, pykina). Patarčiau atvykti pas mus ištyrimui ir konsultacijai. Tikrai nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir galime Jus išgydyti.
 
 
# Toma 2014-05-14 19:21
Sveiki,
kelis kartus per pusmetį buvo ištikę tokie priepuoliai, kuomet nutirpdavo kairė ranka, tuomet kairioji veido pusė (žandas, akis, liežuvis). Tuo pačiu metu labai suprastėdavo matymas, vaizdas tarsi išplaukęs, sunku mąstyti, šnekėti. Praėjus rankos ir veido tirpimui dar kelioms valandoms likdavo tas toks galvos apspangimas, neaiškus mąstymas ir prasidėdavo galvos skausmas. Skaudėdavo dešinę galvos pusę. Taip pat pakildavo temperatūra. Skausmas tęsdavosi kelias valandas, o visiškai gerai pasijausdavau tik po kokios paros.
Ačiū už komentarą,
Toma
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-05-15 05:47
Tomai,
Pas jus yra slankstelinių arterijų (smegenų kamieno) kraujotakos nepakankamumo priepuoliai. Jums reikėtų atvykti pas mus ištyrimui ir konsultacijai. Mes Jums nustatysime tikrąją Jūsų diagnozę ir galime Jus išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Erlandas 2014-05-11 09:49
Laba diena,man 25 metai turiu beda man visa kaire veido puse suka,tirpsta skauda,zvimbia ausyse,labai skauda galva,tirpsta rankos,kojos,sk auda akys,vienu tarpu net matomumas buvo kaip per migla,dusina ypac kairia puse tapau ligonis is sveiko zmogaus,gal galite pasakyti apytiksliai kas gali buti.ACIU
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-05-12 13:54
Erlandui,
Jūs turite nepakankamą smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotaką. Jus galima išgydyti. Atvykit pas mus ištyrimui ir mes nustatysime Jūsų negalavimų priežastį bei rekomenduosime optimalų gydymą.
 
 
# Lina 2014-05-03 07:25
Sveiki, man 49 meta. Liga prasidejo staiga-viskas sukosi ratu,pakelus galva nuo pagalves,pykino ,daug vemiau,negaleja u pastoveti,griuv au. Diagnozavo umini vestibiulinio aparato neuronita. Geriu Betaserc24mg du kartus dienoje. Visi atlikti tyrimai jokiu ligu nerodo.turiu stuburo osteochondroze. Ar galetumet man padeti?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-05-07 14:26
Atsakymas Linai,
Esu tikras, kad galiu Jus išgydyti. Pirmiausia atvykite pas mus ištyrimui. Po to reikės operacijos (vienos iš slankstelinių arterijų korekcijos), nes pas Jus yra išreikštas smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotakos nepakankamumas dar kitaip vadinamas vertebrobazilia rinis kraujotakos nepakankamumas. Jo priežastis yra abiejų slankstelinių arterijų problemos. Vieną iš jų reikia taisyti ir po to būsite sveika.
 
 
# Elzė 2014-05-02 17:10
Mano dukrytei 5 metukai. Nuo pat 2 metų ją važiuojant pykina, vemia neįveikusi net 10 km mašina. Nuo kūdikystės nevalgi, pavyko svorį paauginti tik duodant B grupės vitaminus, kurie sukelia alkį (dabar svoris prie normos apatinės ribos). Įdomiausia tai, kad ji neturi troškulio jausmo: galėtų negėrus ištisas paras būti. Girdom priverstinai. Paskaičiau Jūsų straipsnį... Ar gali tai gali būti susiję su galvos smegenų kraujotakos sutrikimu? Ar konsultuojate Vilniuje?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-05-07 14:29
Jūsų dukra beveik tikrai turi slankstelinių arterijų kraujotakos nepakankamumą. Todėl pas ją ir yra visi Jūsų išvardinti simptomai. Atvežkit ją ištyrimui ir tada nustatysime jos sveikatos problemų priežastį ir kaip reikia ją gydyti.
 
 
# aurimas 2014-04-30 19:34
Noriu paklaust,kartai s,paskutiniuoju metu dazniau pradeda lyg drebeti vibruoti vaizdas ,matau lyg per vandeni ar ruka ir tada stipriai pradeda skaudeti galva,net iki pykinimo,kokios ligos tai pozymiai gali buti?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-05-01 19:10
Tai kraujotakos stygiaus smegenų kamiene (per slankstelines arterijas) simptomai. Jūs turite kokias tai slankstelinių arterijų problemas. Atvykite pas mus ištyrimui.
 
 
# vaiva 2014-04-26 06:11
Laba diena, ramybes busenoje pradeda trukti deguonies, svaigti galva (nebeiseina nueiti iki reikiamo tasko),jauciu silpnuma, kartais jauciu spaudima kaireje krutines puseje. Kas tai galetu buti?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-04-27 06:44
Jūs turite kaklo angos sindromą, nepakankamą slankstelinių arterijų kraujotaką. Jei tai Jus vargina, atvykit ištyrimui ir konsultacijai pas mus. Nustatysime tikrąją Jūsų diagnozę ir rekomenduosime optimalų gydymą.
 
 
# KarolisT 2014-04-23 06:43
Sveiki, turiu tokias problemas: Galvos skausmas, užtirpsta kairės pusės ranka, galva kairės pusės, net "surakina" žandikaulį. Užgula ausis, lyg ir spengimas kaškoks būtu, galvos svaigimas, pusiausvyros sutrikimai, kalbos rišlumas sutrinka. Ir tai kartojasi periodiškai jau kokius 15 metų. Daug kur tyriaus, bet dėja dėja.. Kai užeina galvos svaigimas vartoju Relanium, padeda, bet tik tam kartui. Kokiai 2 savaitėm. Ir vėl poto viskas kartojasi.. Kolkas niekas nieko tiksliai nepasako kas man yra.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-04-23 08:48
Pagal Jūsų aprašytus simptomus Jūs turite kaklo angos sindromą, spaudžiami nervai, dėl to skauda ir tirpsta kairė ranka, kairė galvos pusė, spaudžiamos slankstelinės arterijos, dėl to galvos svaigimas, ausų užgulimas, spengimas ir visi kiti simptomai. Atvykit pas mus ištyrimui ir mes Jums pasakysime tikslią Jūsų diagnozę bei galime Jus išgydyti. Jūs galite būti sveikas. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# gintare 2014-04-22 07:17
sveiki, jei staiga temsta kaire akis ir atrodo toj nualps zmogus nes didelis silpnumas, kas galetu buti? galvos kraujagysles sviete viskas gerai, nustate kaip ir migrena, bet galva neskaud, tik toks kaip priepolis uzeina kad atrodo tuoj nukris taip blogai.. tie vaistai nuo migrenos nepadeda kzin ar gali but si liga kaip mikrena tokiais simtomais, baisu daros, pas koki dar daktara galetume pasirodyti, moteriai 45metai, visada geria brozapama..
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-04-22 12:16
Atsakymas Gintarei,
Jūsų aprašyti simptomai yra būdingi smegenų kamieno kraujotakos nepakankamumui (slankstelinių arterijų kraujotakos nepakankamumui) ir nėra ten jokios migrenos. Atvykit pas mus ištyrimui. Tiksliai nustatysime Jūsų mamos negalavimų priežastį ir jeigu tik norėsite - išgydysime. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Nerijus 2014-04-21 14:08
Nuvaziavus kokia 150km. automobiliu taip uztirpo abi rankos,kad net pirstu negalejau nei sulenkt nei istiest.Ir lupos jauciau,kad pastingusios.Be t sustojus pamasazavus ir truputi pabuvus grynam ore praejo.Kas galetu buti?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-04-21 14:18
Atsakymas Nerijui,
Jūs turite kaklo arba krūtinės angos sindromą. Atvykit pas mus ištyrimui ir mes tiksliai nuatatysime Jūsų diagnozę.
 
 
# Rasa 2014-04-15 23:25
Man vis dazniau, paskutini menesi po kelis kart per diena akys lyg suzvairuoja, lyg pametu vaizda, ypac sukoncentravus zvilgsni, mezgant,skaitan t, bet tai trunka tik dali sekundes. Man buvo tirta IS, bet galutine diagnoze=vestib uliarinio aparato sutrikimai, bei osteochondroze kakle. O gydytoja istyrus akiu dugna sake,kad susiraizgiusios kraujagysles ir nuo to gali trikti kordinacija ir pan. Kuriai ligai galeciau si savo akiu sumirgejima priskirti? Bera ir Vep tyrimai ant paskutines normos ribos.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-04-16 10:09
Jūs turite neabejotiną smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotakos nepakankamumą. Atvykit pas mus ištyrimui ir mes nustatysime tikrąją Jūsų diagnozę, bei galime Jums padėti. Registruotis tel. 8 699 81010.
 
 
# KRISTINA 2014-04-12 16:45
sveiki ,pradėjo cypti kairėje ausyje ,o neseniai tyriaus klausą sakė pablogėjus kairė pusė bet gydimo nėra,ir akyje toj pačioj pusėj lyg muselė skraido irgi tyriau regėjimas geras o to taško nenuima.Kur kreiptis pagalbos čia turbūt migrenos pasekmės, skauda galvą jau 20metų geriu Maxalt.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-04-13 18:49
Ausį cypia dėl nepakankamos tos pusės klausos centro ir klausos nervo kraujotakos (slankstelinių arterijų kraujotakos). Muselės akyse ir galvos skausmas taip pat dėl nepakankamos slankstelinių arterijų kraujotakos. Atvykit pas mus ištyrimui ir mes nustaysime Jūsų negalavimų priežastį ir galime Jus išgydyti.
 
 
# Sonata 2014-04-12 15:10
sveiki, man tik 15 metų, tačiau dėl nervų (geria tėvai) man svaigsta galva, kartais spengia ausyse, būna, kad galva suskausta keliom minutėm, bet iki ašarų. Galva vis susvaigsta, akyse apjuosta, automatiškai užsimesrkiu. Aš į kažką pasilaikau ir viskas, tai tęsiasi kokias 2 sekundes. Seniau galva svaikdavo kas savaitę, vėliau kas kelias dienas, o dabar kasdien po 10 kartų, retkarčiais mažiau ar daugiau. Kas tai galėtų būti? Noriu atviro atsakymo, nežinau ar užtektų tik išsitirti kraują, galbūt reiktų važiuoti į Kauno klinikas ir tirtis rimčiau.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-04-13 18:45
Sonatai,
Galva svaigsta ne dėl nervų, o dėl nepakankamos slankstelinių arterijų kraujotakos. Pas Tave yra kokios tai įgimtos slankstelinių arterijų anomalijos. JUs reikia ištirti ultragarsu. Atvykit pas mus ištyrimui. Tikrai nustatysime Tavo negalavimų priežastį ir esu tikras, kad Tave galima išgydyti.
 
 
# Kristina 2014-04-12 08:29
sveiki, man labai dažnai skauda galva, kartais akyse mirga iš pradžių per vidurį , paskui nuslenka į šoną, o kai nustoja mirgėti tada pradeda skaudėti puse galvos, tarsi , neįmanoma stipriau pakratyti galvos, nes skausmas didelis. dar dažnai kai kvėpuoju, toks jausmas kad per ausi eitu oras. kas tai galėtų būti? ačiū už atsakyma
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-04-12 08:35
Kiti gydytojai sakytų kad tai migrena, bet iš tikrųjų tai Jūs turite nepakankamą kairės slankstelinės arterijos kraujotaką, greičiausiai dėl kaklo angos sindromo. Jeigu atvyksit pas mus, tai tikrai nustatysime tikrąją Jūsų negalavimų priežastį ir rekomenduorime optimalų gydymą.
 
 
# Kriste 2014-04-10 17:18
Sveiki,man 21,noriu pasiteirauti del sveikatos. Simptomai tokie: ispradziu stipriai supykina,pasida ro trosku,ismusa nezmoniskas karstis,prakait uoja delnai ir visas kunas,svaigsta stipriai galva,silpnumo pojutis,stipria i uzgula ausys ir prasideda garsus zvimbimas ausyse,akyse aptemsta,praded a stipriai mirguliuoti,nei na nieko matyti ,sirdies ritmas padazneja,isbal a veidas, viskas praeina po mazdaug 10-15 min. kai atsigulu ant saltu grindu, esu labai sunerimusi,nes tai ne pirmas kartas. Is anksto aciu uz atsakyma.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-04-11 10:23
Ataskymas Kristei,
Jūs turite neabejotiną smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotakos nepakankamumą. Tai pagydoma. Atvykit pas mus ištyrimui ir mes nustatysime tikslią Jūsų diagnozę, bei rekomenduosime optimalų gydymą.
 
 
# laura 2014-04-09 19:43
laba diena,pries menesi rasiau jums,ivardijau visus simtomus kas man yra,jus man pasakete kad man kaklo angos sindromas,sakyk ite norejau jusu paklausti,ka man reiketu dabar isitirti,pas koki gydytoja eiti,ar kraujagysles isitirti kaklo,ar ka?,gaila bet neturiu galimybes pas jus dabar atvykti,gyvenam e londone,aciu jums!
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-04-10 10:01
Anglijoje Jums nieko nenustatys ir nepadės. Ten kraujagyslių chirurgija labai prasta, o slankstelinių arterijų jie aplamai neopereuoja. Jeigu norite sužinoti tikrąją savo diagnozę ir gauti kvalifikuotą gydymą - teks atvykti pas mane ištyrimui ir gydymui.
 
 
# Gita 2014-04-09 18:01
Laba diena. Man 25m.ir nesuprantu kas man uzeina jauciu kai mane ismusa siltas karstis visa ir delnai slapi palieka,o jeigu stoviu atrodo apalpsiu is silpnumo. Buvau pas daktara nieko nerado, bet kodel uzeina man toks silpnumas???
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-04-10 10:04
Jūs turite nepakankamą smegenų kamieno kraujotaką, turite kokias tai slankstelinių arterijų problemas. Atvykit pas mus ištyrimui ir mes nustatysime Jūsų negalavimų priežastį bei rekomenduosime optimalų gydymą.
 
 
# Daiva 2014-04-08 11:30
Laba diena. Man pastaruoju metu kai važiuoju autobusu pasidaro silpna užgula ausis, akyse aptemsta ir išmuša šaltas prakaitas. Visa išbalu ir atrodo lyg greit nualpsiu, gal galite pasakyti kas yra? Ačiū
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-04-08 14:46
Daivai,
Jūs turite nepakankamą smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotaką. Atvykit pas mus ištyrimui ir mes nustatysime Jūsų tikrąją diagnozę, bei galime Jus išgydyti.
 
 
# Inesa 2014-04-08 09:11
Laba diena,

Man 25 m., paskutiniu metu pradėjo temti akyse, tirpti kairė ranka, liežuvis, burna, dažnai skauda smilkinius, kaklo dešinę pusę, šąla rankos, kojos,nuolatos muša šaltas karštas prakaitas, kartais iš niekur nieko pradeda pykinti, taip pat pykina nuo mėsos patiekalų aš tiesiog pradėjau jais šlykštėtis. Kur turėčiau kreiptis dėl šių simptomų? Tiksliau pas kokies srities specialistą ir kas man galėtų būti?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-04-08 14:42
Jūsų visi simptomai yra dėl nepakankamos smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotakos. Jūs turite kokias tai įgimtas slankstelinių arterijų anomalijas. Atvykite ištyrimui pas mus ir mes Jums nustatysime tikrąją Jūsų diagnozę, bei galime Jus išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Rasa 2014-04-06 20:06
Sveiki man 22m. Nesenai prasidejo keistas galvos svaigulys, pirma karta tai nutiko tiesiog ramiai vakare gulint lovoje prie tv pajauciau staigu silpnuma ir staiga viskas aplink pradejo suktis, tai truko mazdaug 10 sekundziu. Siandie vel tas pats pasikartojo, po to seke silpnumo ir blogumo jausmas panasus kaip padauginus alkoholio.. patarkit kur kreiptis bijau kad darbe galiu net parkrist jei pasikartos tai.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-04-08 14:30
Rasai,
Jums reikia kreiptis į mus ištyrimui. Jūs turite nepakankamą slankstelinių arterijų kraujotaką. Turite kokias tai slankstelinių arterijų įgimtas anomalijas. Tai pagydoma. Kreipkitės į mus.
 
 
# Rima 2014-04-06 19:31
Sveiki, prieš savaitę,atsikėl usi ryte pajutau galvos svaigimą, menką nesvarumo būseną bei labai stiprų spaudimą akių bei nosies srityje, net norėjosi išsižioti,kad tas spaudimas būtų menkesnis. Svaigulys tęsėsi visą dieną, dabar tai kartojasi, į dieną po kelis kartus, kur reikėtų kreiptis ir kas tai galėtų būti?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-04-08 14:28
Rimai,
Jums reikia kreiptis pas mus ištyrimui ir gydymui. Jūs turite nepakankamą slankstelinių arterijų kraujotaką.
 
 
# Mantas 2014-04-05 07:01
Sveiki, man 18 metu. Prasidejo cypimas keireje ausyja, cypia jau dvi savaites , buvau pas daktarus jie nieko nerado, dare tyrimus ir israse vaistu, niekas nepadeda. Ar man dar stengtis gyditis? ar tiesiog susitaikyti su tuo..?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-04-08 14:20
Jums cypia kairę ausį todėl, kad stinga kraujotakos klausos centrui ir nervui dėl nepakankamos slankstelinių arterijų kraujotakos. Atvykit pas mus ištyrimui ir mes nustatysime Jūsų ausies konkrečią priežastį ir manau, kad galima Jus išgydyti. Tiksliau - ištyrimo.
 
 
# Vitalija 2014-03-31 17:33
Laba diena.Kankina galvos svaigimas,speng imas zyzimas ausyse galvos skausmas pereina i priekine kaktos dali,spaudzia smilkinius.suma zejus galvos skausmui,isrysk eja skausmingi taskai virsugalvyje,sp audzia giliai akiduobese.nega liu susikaupti,silp neja atmintis,nera energijos,prast eja regejimas.,atro do jog veidu nuslysta ledukas.Skauda stubura,skausma s plinta i kairi peti.Vargina ranku,koju pastovus salimas,tirpima s.Vartoju sermion,betaser ka,phezam.Prasa u patarkit kaip galima butu pagerint savijauta,jei tai imanoma.Siuo metu isaiskino ,kad tai kraujotakos problemos.Aciu
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-03-31 19:15
Visi Jūsų simptomai rodo, kad Jums stinga kraujotakos per slankstelines arterijas smegenų kamiene. Labai didelė tikimybė, kad Jus galima išgydyti. Atvykite pas mus ištyrimui ir tada mes pasakysime Jums tikslią diagnozę ir kaip reikia Jus gydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Jurgita 2014-03-27 06:48
Sveiki,nesupran tu kas darosi,svaigima s galvos nepraeina,dazna i uzeina spaudimas visoje galvoje,smilkin iuose ir nosyje, spaudimas pastoviai 100/60 ar zemesnis,nugaro s apacioje ties juosmeniu pastovus skausmas,ir lyg pastoviai tirpta kojos nuo klubu i apacia, kai skauda galva labai stipraiai pykina,labai greit pavargstu,pasto viai silpna,sake kardiograma lyg ir gera, kraujyje buvo per daug kalio-5,65,ir atrodo kad akyse liejasi, kas man galetu buti?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-03-27 14:27
Atsakymas Jurgitai,
Pas Jus yra išreikštas smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotakos nepakankamumas, greičiausiai dėl kaklo angos sindromo. Atvykit pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir tada tiksliai nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir galime Jus išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Anzelika 2014-03-26 10:45
Laba diena.Man daznai skauda galva.Negaliu sedeti paskaituose iki pabaigos,turiu iseiti ,nes atrodo,kad tuoj nualpstu.Akiu gydytoja rado akiu dugne spastiskos arterijos,tacia u jokio gydymo nepaskyre,ka tureciau daryti,kad man praeitu tie skausmai.Aciu
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-03-26 19:10
Pagal Jūsų aprašytus simptomus Jūs turite smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotakos nepakankamumą, turite kažkokias tai įgimtas slankstelinių arterijų anomalijas. Jums reikia atvykti pas mus ištyrimui ir tada mes pasakysime kokia yra Jūsų negalavimų priežastis ir rekomenduosime optimalų gydymą. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Laima 2014-03-23 06:10
Sveiki. Man 54 metai. Kartais po nakties virš dešiniosios akies užkrenta vokas , patinsta dešinėje pusėje veidas ypač po akimi.Tinimas praeina tą pačią dieną. Galva ryte būna apsvaigusi. Jau mėnuo laiko , kai viena nosies šnervė užgulusi.Ką patartumėte daryti?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-03-23 12:35
Atsakymas Laimai,
Voko nusileidimas, tos pačios pusės nosies užgulimas rodo esant sutrikusią simpatinę tos pusės veido inervaciją (problema turėtų būti kakle). Kadangi Jums dar svaigsta galva, tai gali būti slankstelinės arterijos kilpa ar kas nors panašaus. Atvykit pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir mes nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir pasakysime kaip reikia gydytis. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Ingrida 2014-03-21 13:18
Laba diena, noriu pasikonsultuoti ar verta nerimauti ir kokius tyrymus patartumėte pasidaryti? Man pradeda akyse raibuliuoti ir atrodo, kad tuoj nualpsiu, tarsi nebejaučiu kūno. Pagulėjus praeina, o jei neatsigulu - nualpstu. Ačiū.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-03-21 15:41
Atsakymas Ingridai,
Jūs turite smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotakos nepakankamumą. Turite kokias tai slankstelinių arterijų problemas. Atvykit pas mus ištyrimui ir mes nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir rekomenduosime optimalų gydymą. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Viktorija 2014-03-21 11:53
Laba diena. Man 64 metai. Nei iš šio nei iš to, atsiranda galvos svaigimas, pykinimas. Kartais mirksi, tvinkčioja akyse. Užeina tai karšta, tai šaltas prakaitas. Galvojau, kad turiu problemų su širdimi. Širdis sveika. Dar 2005 m. buvo daryta galvos KT. Išvada. Dešinio požievio branduoliuose vidinės kapsulės užpakalinėje kojytėje švelniai hipodensinis 2-3 mm dydžio židinėlis.
Galimai encefalopatinis . Tačiau jokių vaistų nepaskyrė. Sakė, jei pablogės darys KT su koncentriniu skysčiu. Pernai išoperavo kaklinę dalį ir C5-C6 bei C6-C7 sutvirtino inplantais. Esu dariusi ultragarsinį kaklo kraujagyslių tyrimą. Kiek pamenu sakė, kad yra su kilpa arterija, galimai patologija. Šiuo metu jaučiu lyg rūką dešinėje akyje, atsigulus tarytum iš dešinės ausies lyg skystis išbėgtų. LOR- sveika. Ką patartumėte atlikti?

Pagarbiai
Viktorija
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-03-21 15:46
Atsakymas Viktorijai,
Jūsų simptomai yra ne dėl to židinėlio, matomo KT, o dėl nepakankamos smegenų kamieno kraujotakos (Slankstelinių arterijų kraujotakos). Kadangi JUms jau rado slankstelinės arterijos kilpą, tai tai ir yra Jūsų negalavimų priežastis. Manau, kad be reikalo Jums sutvirtino kaklo stuburą implantais. Dabar turėsite nepaslankų kaklą. Jums patarčiau atvykti pas mus ištyrimui ir konsultacijai. Tiksliai pasakysime Jūsų negalavimų priežastį ir ką reikia daryti. Jus galima išgydyti. Registruotis tel. 8 699 81010.
 
 
# Romena 2014-03-18 08:40
Sveiki. Man skauda, tirpsta kairė ranka, nuo pat peties iki pirštų, labai išryškėjusios rankos venos, kairėje krūtinės srityje matosi ryškus venų tinklas, einantis į pažastį. Venas skauda, niežti, kartais būna spaudimas ir krūtinės srity. Darytas sprando rentgenas, diagnozuota osteochondrozė, bet ar tai paaiškina išryškėjusias skaudančias kraujagysles? Gal jos yra kažkurioje vietoje spaudžiamos? Neseniai prasidėjo tokie pat skausmai ir kairėje kojoje, išryškėjo venos, ypač kirkšnyse. Bet skausmas visoje kojoje, duriantis, deginantis įvairiose vietose. Naktį atsigulus skausmai tik stiprėja. Ačiū už atsakymą.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-03-18 11:12
Atsakymas Romenai,
Pas Jus neabejotinai yra kairės pusės krūtinės angos sindromas, spaudžiama kairė poraktinė vena, dėl to sunkiai nuteka kraujas iš rankos, didelis veninis slėgis kairėje rankoje ir dėl to plečiasi venos ir rankoje ir krūtinės srityje, nes kraujas ieško aplinkinių kelių kaip aptekėti kliūtį. Kojų venų išiplėtimas yra atskira problema ir neturi nieko bendro su rankos problema. Jums reikia atvykti pas mus ištyrimui, tada nustatysime tikslią Jūsų diagnozę ir rekomenduosime optimalų gydymą. Registruotis telefonu 8 699 81010. Pasiskaityti apie krūtinės angos sindromą galite šios svetainės skyrelyje "Nuorodos" atsidarę atitinkamą straipsnį.
 
 
# Edita 2014-03-17 18:34
Laba diena. pries daugiau nei trejus metus, pajutau regos sutrikimus.. kas karta ji sokinedavo, kol atsirado dvejinimasis. vaiksciojaupas daktarus, nuo okulisto iki angiohirurgo, bet nieko. paskutini karta nuejus pas okulista, tepasake kad man truksta vitaminu - pavartok kokius metus, o tada ziurek.. ne per seniausiai pastebejau, kad atsiranda ir trecio vaizdo fragmentai, matau vis dazniau. daktarai nebenori manes tirti, kiek berado ligu, nei viena nepaaiskino tokio reiskinio. nebezinau ka daryti toliau, gal ka galetumete patarti? aciu
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-03-18 11:00
Tur būt turite ir daugiau simptomų ne tik dvejinimasį. Jums reikėtų atvykti pas mus ištyrimui ir konsultacijai, tada nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir rekomenduosime optimalų gydymą.
 
 
# aleksandra 2014-03-17 16:03
laba diena,man kazkodel pradejo mirguoliti man akyse tad labai pradeda skaudeti smarkiai galva ir noresi vemti.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-03-17 16:08
Jūs turite nepakankamą slankstelinių arterijų kraujotaką (smegenų kamieno kraujotaką). Atvykite pas mus ištyrimui ir gydymui. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# elena 2014-03-16 17:48
sveiki, noriu paklausti del savo diagnozes tikslinimo. Man po apsilankymo klaipedos diag, skyriuje, kur buvo padaryti tyrimai(viso kuno praktiskai)buvo diagnazuotos panikos ir nerimo atakos(priepoli ai). Velaiu dar ir depresija. Sio momentu vartoju antideprisantus ir raminacius vaistus. Viskas jau kaip ir geriau , nera tokiu kaip priepoliu tik beveik kiekviena diena svaigsta tarpais galva, pradeda salti kakta, neajuciu zemiu po kojom, labai dauzosi sirdis. praeina tas jausmas ir po kiek laiko vel uzeina. Buna tokiu dienu kai neivyksta nieko bet buna kad per diena daug kartu kartojasi tas jausmas. Dar kartais pykina ir sala ranku galunes. Noreciau suzinot ar tai turi ka nors bendra su kraugiagysliu nepakankamumu? man 40 m. Aciu uz atsakyma
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-03-17 15:04
Atsakymas Elenai,
Pagal Jūsų aprašytus simptomus, Jūs turite kaklo angos sindromą su slansktelinių arterijų suspaudimu arba kokias tai kitas slankstelinių arterijų problemas. Gydymasis antidepresantai s ir raminančiais negydo ligos, o tik Jūs priprasite prie šių vaistų ir po to turėsite dar vieną ligą - abstinenciją benzodiazepinam s. Jus galima išgydyti. Atvykite pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir mes nustatysime tikrąją jūsų ligą ir kaip ją reikia gydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Eglė 2014-03-13 20:00
Labas vakaras,
Jau mėnesių mėnesius kenčiu kairės kūno pusės skausmus: kairės galvos pusės tiek smilkinių, tiek pakaušio ir aukščiau skausmą, kartais tokį kaip nežymų aptirpimą-kaiti mą, kaklo spaudimą, tempimą, skausmas širdies plote tiek ramybės būsenoje, o kartais daug stipresnį ir aštresnį giliau įkvepiant. Kelis kartus į savaitę nusmelkia aštrus alkūnės skausmas, taip pat skauda ir juosmenį, bet labiau ir dažniau kairę pusę. Dažnai jaučiu kairės kūno pusės lengvą aptirpimą, tačiau naktį kartas nuo karto atsibundu su aptirpuse dešine ranka. Skausmai kamuoja kasdien, tai stipresni, tai silpnesni, ypatingai galvos. Gydytoja įtarė neralgiją, eriau vaistų nuo uždegimo ir Trentalį, skausmas po truputį atlėgo. Išgėrus paskirtą dozę, po mėnesio vėl viskas atsinaujino ir po truputį stiprėja. Prašau Jūsų, gal galėsite pasakyti kas tai galėtų būti ir pas kokios srities specialistą kreiptis. Iš anksto dėkoju už laiką skirtą atsakymui.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-03-17 14:46
Atsakymas Eglei,
Jūs turite kaklo arba krūtinės angos sindromą, spaudžiami nervai, dėl to yra skausmai. Atvykit pas mus ištyrimui ir mes Jums tiksliai nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir rekomenduosime optimalų gydymą. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# OLIA 2014-03-13 11:54
sveiki daktare, niekas neranda ligos ... zodziu kasdien silpna, lygsvara sutrikus, atrodo, kad stovint isvirsiu, taip pat antroj dienos pusej, uzeina stiprus galvos skausmas, kuris yra smilkiniuose , lygu pradeda skaudet visa pakausy, nuo smilkiniu eina i akis, ir net dantu smegenys atrodo skauda, zandikaulis palieka kaip uztirpes,galiu gerti vaistus nuo skausmo vistiek skausmo nenuima, daryta galvos komp.tomografij a, apsoliutiskai nieko neranda, sake gert raminancius vaistus, taciau jie man nepadeda, nebezinau i ka kreiptis ir kur ieskot pagalbos.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-03-13 16:08
Jūs turite nepakankamą smegenų kamieno (Slankstelinių arterijų) kraujotaką. Esu tikras, kad Jus galim išgydyti. Atvykite pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir mes nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir rekomenduosime optimalų gydymą. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# lina juozapaviciene 2014-03-11 18:56
labas vakaras,perskai cius jusu straipsni iskarto palengvejo.taip negaliu suptis nuo vaikystes,vis dazniau pykina,dauzosi sirdis,krecia saltis.itare ir migrena ir depresija...ist yre ultragarsu,diag noze-desines SA hipoplazija.0 2,1.Vmax0,27m/s kauliniame stuburo kanale,ziotyse V max0,29m/s.ar butina operuoti esant tokiai situacijai?man4 3metai.sprando srytyje yra ataugu.ar gali jos spausti arterija?ir ar tokiu atveju pades operacija?ir svarbiausia kokia rizika operuojant tokia vieta?ar reikia siuntimo atvykstant pas jus?aciu uz demesi
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-03-12 16:40
Jūs turite išreikštą smegenų kamieno kraujotakos (slankstelinių arterijų kraujotakos) nepakankamumą. Dešinė slankstelinė neišsivysčiusi nuo vaikystės, o kairė taip pat turi kokią tai problemą, nes kitaip Jūs būtumėte sveika. Jus tikrai galima pagydyti. Atvykit pas mus ištyrimui ir gydymui. Siuntimo mums nereikia, o operacijos rizika yra labai maža, tikrai nereikia jos baimintis. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Giedrė 2014-03-08 06:54
Labai atsiprašau, dar pamiršau pasakyti, kad man nuoltaos įsitempusi tai viena, tai kita nugaros kaklo sausgyslė. Ir dažnai ten paskaudena, atrodo, kad skausmas eina į viršų, bet ne visada.
Iš anksto dėkoju už atsakymą.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-03-08 14:06
Tai tik dar labiau įrodo kad pas Jus yra kaklo angos sindromas.
 
 
# Monika 2014-03-07 10:57
Sveiki, o ar MRT su kraujagysliu programa, bet be kontrasto neturejo parodyti smegenu kamieno kraujotakos nepakankamuma? Ar reiketu daryti geriau kazkoki kita tyrima? Ir jei tai, tai koki? Aciu.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-03-07 20:06
MRT angiografija neduoda jokios informacijos apie kraujotaką, o tik kraujagyslių vaizdą, todėl su ja neįmanoma nustatyti smegenų kraujotakos nepakankamumą. Jums reikia atlikti smegenis maitinančių arterijų kraujotakos ištyrimą ultragarsu. Tai geriausiai daryti pas mus, nes kitur to kvalifikuotai neatliks.
 
 
# vaida 2014-03-07 09:37
Laba diena,
pries kelis menesius pradejo svaigti galva ir didelis pulsas 90-120 per sekunde dazniausia ramybes busenoje,netgi miegant nakti, pabusdavau nuo siu pojuciu, kraujo spaudimas tuo metu budavo arba truputi zemesnis arba normalus.
tyre sirdi ekoskopu-viskas gerai,kaklo kraujegysles-ni eko, dare magnetini rezonansa galvos-nieko. turiu padidejusia skydliauke, kuri niekaip nesusitvarko,ge riu vaistus.
vakar vakare pradejo skaudeti galva,pakausi,n enumalsinau jokiais vaistais, nakti pabudau nuo didelio pulso kuri jauciau visame kune, isgerus vaistu jam mazinti ir truputi aprimus, pardejo tirpti kaire ranka,tarsi ja pazastyje spaustu kazkas ir tirptu pirstai,spaude kaireje puseje kakle.veliaus lyg praejo,ryte jauciausi geriau.
Kas tai galetu buti?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-03-07 20:03
Atsakymas Vaidai,
Pagal Jūsų aprašytus simptomus Jūs turite kairės pusės kaklo arba krūtinės angos sindromą, spaudžiami peties nervų rezginio nervai ir slankstelinės arterijos, turite nepakankamą slankstelinių arterijų kraujotaką. Atvykite pas mus ištyrimui ir tada mes Jums tiksliai pasakysime Jūsų negalavimų priežastį ir kaip reikia Jus gydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010
 
 
# Sigita 2014-03-07 08:32
sveiki, noreciau paklausti ar konsultacija ir tyrimai atliekami anyksciuose ar panevezy? JAi butu imanoma parasykit tikslu adresa. aciu uz atsakyma
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-03-07 19:58
Panevėžyje, Stoties gatvė 49, Jono Pauliuko klinikoje. REgistratūros telefonas 8 699 81010.
 
 
# Sigita 2014-03-06 15:42
labas vakaras, uzejo viskas pries 5 menesius, staigiai apsisuko galva, pradejo pykinti, silpna,drebinti visa kuna, isvaziavau i priemimo skyriu, istyre krauja, viskas gerai ir paleido namo, nuo tos dienos visada tokia pat savijauta, tyriausi skydliauke-niek o,dariausi sird.ech.-nieko viskas tvarkoj, dariausi kompiuterine galvos tomografija-nie ko nerado, tyriausi klaipedoj galvos ir kaklo kraujotaka, irgi nieko, nusiunte pas psihotarapeuta- generalizuotas nerimo sindromas, geriu antidepresantus ir raminancius, bet galvos svaigimas( nors man ne vaizdas svaiksta) ,o mane pacia lyg siubuotu, lygu pusiausvyra butu sutrikus, ir silpnumas pastovus, net nebezinau kur kreiptis ir kas man gali buti?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-03-06 19:36
Atsakymas Sigitai,
Pas Jus yra smegenų kamieno kraujotakos (slankstelinių arterijų) kraujotakos nepakankamumas. Tai, kad Jus tyrė Klaipėdoje nieko nereiškia, nes slankstelinių arterijų apart mūsų kvalifikuotai niekas nemoka ištirti. Atvykit pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir mes tikrai nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir rekomenduosime optimalų gydymą. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# silvija 2014-03-06 12:07
sveiki man 23m, jau puse metu vargstu su galvos svaigimu, bet svaiksta ne vaizdas, o tiesiog jauciu kad mane nesa i viena puse, arba tupant ar sedint lig kas suptu visa kuna, ejau per daktarus ir nieko atceit somotoformine autonomine disfunkcija, geriu antidepresantus , bet nepraeina.. lb prasau padekit, nes tikrai suprastejo gyvenimo kokybe.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-03-06 13:44
Atsakymas Silvijai,
Jūs turite nepakankamą slankstelinių arterijų kraujotaką. Atvykite pas mus ištyrimui ir tada tiksliai pasakysime Jūsų negalavimų priežastį ir rekomenduosime optimalų gydymą.
 
 
# laura 2014-03-04 09:43
Laba diena, prieš tris savaites buvau nualpus, prieš tai jaučiausi gerai. Nuo tos dienos kai nualpau prasidėjo galvos svaigimai ir skausmai. Staiga užeina galvos svaigimas, tvinkčiojimas galvoje, aptemsta akyse, sunkumas galvoje.Priešta i staigių judesių nedarau. Atrodo iš niekur nieko. Darė EEG tyrimą, epilepsijos požymių nemato, mato kad kažkas sutrikę.Širdies darbas geras, kraujas taippat geras.Pestebėja u, kad sutriko atmintis, kartais sunku prisiminti paprasdus ir gerai žinomus dalykus, po kiek laiko atsimenu. Būna kad sunku kažka papasakoti, letai dėlioju mintis, žodžius. Kas galėtų būti ir kokių tyrimų reikia?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-03-04 12:54
Jūs turite nepakankamą smegenų kamieno kraujotaką (nepakankamą slankstelinių arterijų kraujotaką). Jums reikia atvykti pas mus ištyrimui ultragarsu. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Erika 2014-02-24 21:16
Sveiki. Siandien darbe staiga aptemo desine akis, sunkiai su ja maciau. Po ~ 15min. aptemimas dingo, taciau uzejo stiprus galvos skausmai. Su kuo tai galetu buti susije??
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-02-25 14:45
Yra nepakankama smegenų kamieno kraujotaka (nepakankama slankstelinių arterijų kraujotaka). Galite atvykti pas mus ištyrimui. Nustatysime tikslią Jūsų negalavimų priežastį ir rekomenduosime optimalų gydymą.
 
 
# laura 2014-02-23 09:56
Laba diena,noriu jusu paklausti,man labai skauda galva,galvos pakausi,sukasi galva,dabar jau kaip ir i akis eitu,atsikelu visada kaip uztius,desine kuno puse aptirpus,praded ant nuo kaklo,rankos prstai sala(DESINES)pr ies metus vilniuje tyriausi galva sake augliu sake nera,o kalui sake piminei ostehondrozes pozymiai,dariau si masazus kaklui niekas man nepadejo,dabar visa menesi paumeja galvos pakausio skausmai dar ir veidas kaip aptirpes biski,nuejau sia londone pas gydytoja patikrino ir pasake tau vezio galvos nera,o kodel tau skauda galva as nezinau,labai pergyvenu,kreip iuosi i jus kas tai galetu buti ir ka man daryti,turiu seima,vaikus,ta i vis lenda mintys kad man tikrai kazkas labai blogai!patarkit e prasau,aciu JUMS!
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-02-23 11:39
Jūs turite kaklo angos sindromą. Eiliniai gydytojai nieko nežino apie šią sveikatos problemą ir todėl jos nenustato. Atvykit pas mus ištyrimui ir mes nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir galime Jus išgydyti. Atvykimą derinti arba su manimi tel. +370 698 88112 arba registratūroje tel.+370 699 81010.
 
 
# Inga 2014-02-19 18:46
Sveiki, perskaičiau Dalios klausima ir man jau mėnesis laiko kaip panaši savijauta. staiga pvz bendraujant su žmonėm pradeda svaigti galva,veidas išbala, užgula ausis, pakyla spaudimas apatinis iki 100 atrodo jog nualpsiu. Parduotuvėj apsiperkant susvaiksta galva atrodo kunas tirpt pradeda, jaučiu smaigimo jausmą kakle, kartais lyg ir oro truksta. Kartais bunant šiltoj patalpoj pradeda šalti galūnės. Anskčiau su sveikata jokių problemų neturėjau. Šiuo metu visi tyrimai padaryti (kraujo bendras/pilnas tyrimas, skydliaukė kitų organų echoskopai, galvis smegenų magnetinis rezonansas) ir jie visi geri. Medikai spėja jog tai nerviniu pagrindu. bet dėl ko jaučiu spaudimą ausyse, galvos svaigima ir galūnės šala? Gal galit jaugalit patarti ka daryti? Gal galit rekomenduoti gerą kliniką Kaune?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-02-20 17:46
Jūs turite smegenų kamieno kraujotakos nepakankamumą. Jeigu norit kvalifikuoto ištyrimo, patarčiau atvykti ištyrimui pas mus. Kaune niekas slankstelinių arterijų neoperuoja ir ištyrimas labai abejotinas.
 
 
# Dalia 2014-02-19 07:40
sveiki, dažnai svaigsta galva, pykina, dabar jau savaitė laiko, kaip skauda dešinį petį, skausmas eina per kaklą į galvą, atrodo, kad dešinė pusė galvos aptirpusi. Kraujo spaudimas iškyla staigiai 170/100(man 49 metai), manau jog nerviniu pagrindu, išgeriu kaptoprilio, pastoviai nuo spaudimo vaistų nevartoju. Kelis kartus per dieną galvoje sudilgčioja.Dar be tenka bendrauti su žmonėm, paskutiniu metu savijauta tokia, kad kalbant su žmogum pradeda darytis negera, atsiranda spaudimas galvoje, atrodo, kad nualpsiu, turiu nutraukti pokalbį ir pabūt ramiai, kažkiek pasidaro geriau. Panašiai būna prekybos centre,atrodo ir suširdim blogai ir galva užspausta,tirps ta rankos, bloga, skubu kuo greičiau išeiti. Ką daryti, kad jausčiaus geriau?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-02-19 11:36
Jūs neabejotinai turite smegenų kamieno kraujotakos nepakankamumą, turite kokias tai slankstelinių arterijų problemas, greičiausiai kaklo angos sindromą. Atvykite pas mus ištyrimui ir mes Jums nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir greičiausiai, kad galėsime Jus išgydyti. Tel. registracijai 8 699 81010.
 
 
# Eglė 2014-02-16 19:03
Sveiki,mažiausi ai dukart per mėnesį naktį pabundu nuo skausmo dešiniajam smilkiny,jis būna vientisas arba pulsuojantis,sk auda taip jog vemiu ir sukasi galva,negaliu normaliai mąstyti,net kalbėti nesinori,dieną prieš skausmą nutirpsta pirštai,jausmas toks tarsi ne mano plaštakos,skaus mas tęsiasi daugiau negu 2paros; apsilankiau pas neurologą,atlik us tyrimus(rentgen ą ir kompiuterinę tomografiją)pas akė jog diagnozė komplikuota migrena,išrašė sumatriptano, iš pradžių 50mg tabletė nuimdavo skausmą 2,3h bet po to vėl,tada išgeriu 100mg,po keletos valandų nuslopina skausmą,bet nepraeina visiškai. Taip kenčiu apie 3metus(tik diagnozę prieš 2mėn.nustatė),t ik tie skausmo priepuoliai darosi vis stipresni,net taip jog tos pusės akies baltymas parausta ir netgi patinsta aplink akį,nežinau ką daryti,valgau sveiką maistą,geriu pakankamai vandens,sportuo ju,alkoholi retai vartoju,nebežin au kas gali išprovokuoti tokį skausmą,kaip manot ar čią tikrai migrena? Ačiū už atsakymą!
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-02-17 14:00
Atsakymas Eglei,
Jūsų galvos skausmas taip pat pirštų tirpimas yra dėl kaklo angos sindromo, nervų pluošto spaudimo, taip pat ir slankstelinių arterijų spaudimo. Todėl pas Jus yra ne tik galvos skausmas, bet ir svaigimas, pykinimas, vėmimas (nepakankamos slankstelinių arterijų kraujotakos simptomai). Atvykit pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir mes Jums nustatysime tikrąją Jūsų negalavimų priežastį. Migrena nėra diagnozė (lietuviškai tai reiškia galvos skausmas), o kad galvą skauda Jūs žinote ir pati, tik gydytojai Jums nepasako tos "migrenos" priežasties. Mes Jums ją pasakysime.
 
 
# Lina 2014-02-14 09:38
Noriu paklausti, kodel kartais nei is sio nei is to ima silpti desine ranka, tarsi aptirpsta, negaliu rasyti, ar suspausti, tarsi nelieka jegos toje rankoje. Kas tai galetu buti?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-02-14 13:55
Greičiausiai, kad Jūs turite krūtinės angos sindromą, spaudžiami krūtinės angoje nervai einantys į dešinę ranką. Jus reikia ištirti dėl krūtinės angos sindromo ie jeigu jis yra ir Jus dešinės rankos tirpimai ir nusilpimai kamuoja, reikalinga operacija - dešinio pirmojo šonkaulio šalinimas. Atvykite pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir tada mes viską tiksliai Jums pasakysime. Apie krūtinės angos sindromą galite pasiskaityti šios svetainės skyrelyje "Nuorodos".
 
 
# Liudmila 2014-02-12 23:07
Laba diena. Norejau suzinoti, situacija yra tokia. vaikui 10 metu, staigus nualpimas, viso kuno sustingimas ir akis uzsivertusios baltos truko apie 30 sekundziu. kokios gali buti to viso priezastys jei vaikas valgo ir yra aktivus? Dekoju uz atsakyma
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-02-13 06:28
Tai buvo arba epilepsijos priepuolis arba smegenų kamieno kraujotakos sutrikimo epizodas. Ištirkite dėl epilepsijos. Jei jos nebus, atvežkit vaiką pas mus ištyrimui. Manau, kad tai buvo smegenų kamieno kraujotakos sutrikimas ir labai didelė tikimybė, kad Jūsų vaiką galima išgydyti. Pradžiai atvežkite jį mums ištyrimui ultragarsu.
 
 
# Gabriele 2014-01-29 16:22
Laba diena, man 15 metu, pries beveik savaite patyriau panikos priepuoli, bet jausmas buvo baisesnis ir kitoks nei ankstesnius kartus- pradejo svaigt galva, ja spaude, skaudejo krutine ir dusino. Nuo tada visalaik jauciu lyg kazkas labai spaustu galva, ji sunki, ir jausmas lyg butu apsvaigus. Taip pat siek tiek jauciu nuovargi. Galvojau, kad sie pojuciai vien psichologines kilmes, bet net kai ir bunu visai rami ta jauciu. Is anksto dekoju uz bet kokia pagalba.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-01-31 00:29
Atsakymas Gabrielei,
Tai nėra panikos priepuolis, o smegenų kamieno (slankstelinių arterijų)kraujo takos sutrikimas. Atvykit pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir mes tiksliai nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir labai didelė tikimybė kad Jus išgydysime. Telefonas registracijai - 8 699 81010.
 
 
# DAiVA 2014-01-24 20:40
Laba diena.Tiriantis skydliaukę, gydytojas nustate labai išsipletusias kaklo venas. Dešinėje puseje derokai didesnis issipletimas, kartais isryskeja ir gerai matosi, kartais nezymiai.Liepe skubiai issitiri širdį.Dell širdies skundų neturiu, AKS norma, P anksčiau budavo retokas, dabar 70-80 k/min.Kalis daznai mazesnis uz norma. Naujai yra atsirades jausmas, kad einant ar stovint nualpsiu.Tirpst a abi rankos, desine kiek daugiau, visiskai nera jegos desineje rankoje.Paskuti nius pora men.paskauda galva, skauda visa spranda, rakina spanda,sunkupas ukti dalva i sonus,pastovus tempimas ,deginimo jausmas kaklo srity, kazkur dingsta jegos, atmintis.Šiaip esu aktyvi, bet atrodo nera jegu. Nebetoleruoju fizinio kruvio:, lyg truktu oro, "uzplaka"širdis .Kraujo tyr.norma,skydl iaukes echosk. nustatyta mazgine striuma, vaistu nepaskirta. Noriu Jusu patarimo: i ka tureciau atkreipti demesi, del issipletusiu kaklo venu, ka tirtis ir del kokios priezasties jos galejo issiplest? Apie 2 metus gerkleje jauciu istrigusio kąsnio jausma, valgant daznai kazkur istriga kąsnis, rytais igai krenščiu, kol kažkokia skaidri "zele" issivo. Daznai uzsikoseju nuo to krenkstimo. Neramina tos gerkles , kaklo problemos, ir dabar nustatytas kako venu issipletimas. Lauksiu Jusu atsakymo su patarimais kur kreiptis ir ka tureciau issitirti priezasciai ir gydymui nustatyti.Ačiū Jums.
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-01-25 11:08
Atsakymas Daivai,
Rankų tirpimas, jėgos nebuvimas rankose yra kaklo angos sindromo požymiai. Jūs turite kaklo angos sindromą, spaudžiami nervai (dėl to tirpsta ir silpnos rankos, skauda ir rakina sprandą), spaudžiamos slankstelinės arterijos (dėl to svaigsta galva alpimo jausmas). Atvykite pas mus ištyrimui ir mes nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir rekomenduosime optimalų gydymą. Esu tikras, kad Jus galima išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010. Dėl kaklo venų pasakysiu tik Jus ištyręs. Greičiausiai tai iš viso nėra problema.
 
 
# Gyte 2014-01-18 08:00
Sveiki, norejau paklaust ar nepakankamo slanksteliniu arteriju kraujotakos sutrikimas diagnozuojamas atliekant galvos magnetini rezonansa? ir as sis sutrikimas isgydomas?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-01-18 15:06
Atsakymas Gytei,
Slankstelinių arterijų kraujotakos sutrikimai geriausiai diagnozuojami ultragarsu (su sąlyga jeigu Jus tirs kvalifikuotas tyrėjas), nes ultragarsas ne tik leidžia matyti slankstelines arterijas ir jų problemas, bet ir ištirti (išmatuoti kraujotaką per jas) ko negali padaryti magnetinis rezonanso tyrimas. Jeigu daryti magneto rezonansinį tyrimą, tai būtina daryti kaklinės dalies arterijų magneto rezonansinę angiografiją. Nuotraukose matysis kaklo arterijos, nors informacijos apie kraujotaką nebus. Patarčiau geriau atvykti pas mus ištyrimui ultragarsu. Tikrai nustatysime Jūsų tikrąją diagnozę ir rekomenduosime optimalų gydymą. Dauguma slankstelinių arterijų problemų yra išgydomos chirurgiškai.
 
 
# Kristina 2014-01-17 16:06
Laba diena, ar nepakankamos smegenu kamieno kraujotakos (nepakankamo slanksteliniu arteriju kraujotakos) sutrikimas yra igimstamas ir atejus laikui isryskeja, ar gali visai netiketai atsirasti jaunam, iki tol sveikam 25 metu zmogui? Kokios sio sutrikimo priezastys? Dekoju
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-01-17 18:22
Atsakymas Kristinai,
Nepakankama slankstelinių arterijų kraujotaka gali būti dėl įgimtų priežasčių, gali atsirasti dėl amžinių pokyčių arterijose ir stubure. Gali atsirasti ir jaunam 25 metų žmogui.
Priežasčių gali būti labai įvairių. Galite pasiskaityti internete adresu: http://www.slideshare.net/povilas1/cfakepathsmegen-kraujotakos-nepakankamumas. Geriausia atvykti pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir mes nustaysime Jūsų negalavimų priežastį ir rekomenduodime optimalų gydymą.
 
 
# Audra 2014-01-15 06:24
Laba diena,man 20 metų. Šiąnakt jau ne pirmą kartą bemiegant staiga pradėjo šiek tiek tirpti veidas ir staigiai daužytis širdis. Kai bandžiau pakelti galvą, niekaip neišėjo, vos galėjau pajudėti, atrodė, kad nebeatsikelsiu. Kai pabudau, dar kurį laiką jaučiau stiprų savo pulsą. Tai jau vyksta nebe pirmą kartą, bet tik naktimis. Dieną kairėj pusėj jaučiu spaudimą širdies srityje,savaime pradeda pulsuoti raumenys, kai kurie tirpsta. Ypač pradeda spausti krūtinę pavalgius - tada net sunku kvėpuoti. Prieš miegą taip pat sunku atrasti padėtį, kad nespaustų krūtinės. Kas tai galėtų būti?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-01-15 12:05
Atsakymas Audrai,
Greičiausiai kad Jūs turite kaklo angos sindromą, spaudžiami nervai ir slankstelinės arterijos, nepakankama slankstelinių arterijų kraujotaka. Dėl to yra Jūsų išvardinta simptomatika. Atvykit pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir mes tikrai nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir jeigu tik norėsite - išgydysime. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Gražina 2014-01-12 19:24
Sveiki,aš pas jus konsultavausi ir man nustatėte kaklo angos sindromą. Tačiau nepasidomėjau operacijos kaina, norėčiau sužinoti kiek man kainuotų tokia operacija?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-01-14 13:11
Jeigu privačioms gydymo įstaigoms už suteiktas ligoniams paslaugas mokėtų Valstybinė ligonių kasa, tada Jums operacija nekainuotų nė lito. Tačiau dabar valdžia priverčia ligonį patį susimokėti už operaciją, nors jis ir yra draustas privalomuoju sveikatos draudimu. Tai yra iš principo neteisinga, tačiau mes nieko pakeisti negalime. Kažkas tai turi padengti operacijos kaštus. Todėl mūsų operacijų kainos atitinka Valstybinės ligonių kasų mokamus įkainius. Jūsų operacjos kaina būtų 5 300 litų (įskaičiuota viskas įskaitant lovadienius).
 
 
# Aurelija 2014-01-04 18:59
Laba diena,

man 27m, apie 7 metus kamuoja nuolatinis dusulys (pojūtis, kad negaliu įkvėpt iki galo oro - kas ~10s bandau įkvėpt giliau ir neišeina). Tai neprasidėjo staiga, o palaipsniui. Kardiologas nieko nerado (kardiograma, echoskopija), pulmonologas (spirometrija, rentgenas) taip pat. Gėriau raminančius, antidepresantus , Mildronate ir kt. vaistus - jokio poveikio.
Jokių kitų simptomų kaip tirpimas ar šąlimas nepastebėjau, tik tiek, kad kartais nualpstu vos įsipjovus į pirštą ar smarkiau susitrenkus.
Turiu kaklo ir juosmeninės dalies(C5-C6 3mm, L3-L4 6mm) išvaržas.
Ar tai gali būti susiję su kraujotaka?
 
 
# Povilas Pauliukas 2014-01-04 21:09
Atsakymas Aurelijai,
Tai kad jūs greitai alpstate ir jaučiate smegenų kamiene kraujotakos stygių (tai jaučiama kaip oro stygius, dusulys, nes kvėpavimo centras smegenų kamiene dėl prastos kraujotakos gauna mažai deguonies ir dėl to atsiranda pojūtis, kad stinga oro, dusulio jausmas), reiškia kad Jūs turite kokias tai slankstelinių arterijų problemas. Atvykit pas mus ištyrimui. Esu tikras, kad nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir galime Jus išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# ieva 2013-12-30 15:57
Laba diena. Jau treti metai turiu bėdų su galva. Tikrino akių, ausų, nervų gydytojai. Nieko nenustatė, skausmai liovėsi, bet po metų pradėjo svaigti galva. Dabar prie svaigimo prisidėjo pykinimas, didelis silpnumas, nuovargis. Kartais tirpsta dešinė galvos pusė, lūpos. Taip silpna, kad einant atrodo, kad nugriūsiu ant dešinio šono, apalpsiu. Prieš mėnesį stačiausi lašalines, svaigimas dingo, bet tik trumpam. Dabar vėl viskas išnaujo. Kamavo panikos priepoliai, bet išmokau su jais susitvarkyti, deja svaigimas niekur nedingsta. Darbas prie kompiuterio, dažnai skauda, užspaudžia sprandą. Po masažo dienai ar dviem pagerėja. Nežinau ir ką galvoti, kur kreiptis. Nuo ko pradėti? Magnetinio rezonanso nedariau.
 
 
# Povilas Pauliukas 2013-12-31 18:26
Atsakymas Ievai,
Jūsų sveikatos bėdos yra dėl slankstelinių arterijų kraujotakos stygiaus (smegenų kamieno kraujotakos stygiaus). Tai pagydoma. Jums reikia atvykti pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir mes nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir rekomenduosime optimalų gydymą. Jūs turite kokias tai slankstelinių arterijų problemas. Mes tai nustatysime. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# daiva 2013-12-10 16:40
sveiki,ar tai migrena? kuri prasideda akyse mirguliavimu,zi gzagais,neryški u vaizdu,vėliau vienos rankos nutirpimu,ir veido nutirpimu,po to sekas didžiuliai galvos skausmai su pykinimu,taip kankinuosi jau 10 metų.ir dar ar tinka šiuo atveju nošpa kartu su nuskausminamais iais vaistais? AČIŪ
 
 
# Povilas Pauliukas 2013-12-11 10:42
Atsakymas Daivai,
Jūsų simptomai yra patys tikriausi smegenų kamieno kraujotakos sutrikimo (nepakankamumo) simptomai. Jūs turite kokias tai įgimtas slankstelinių arterijų anomalijas arba krūtinės angos sindromą, slankstelinių arterijų perspaudimą ir spazmavimą. Tai išgydoma chirurgiškai. Medikamentai ligos neišgydo, tik nuima slankstelinių arterijų spazmą. Taigi nošpa kartu su nuskausminamais iais priepuolio gydymui tinka. Jeigu norite sužinoti tikslią savo diagnozę, atvykite pas mus ištyrimui. Nustatysime tikslią Jūsų negalavimų priežastį ir patarsime kaip gydytis.
 
 
# Loreta 2013-12-10 12:41
Gal galite paaiskinti kaip Jus isgydote krutines -kaklo sindroma.Ar tai vaistais ar operacija.Kiek tas trunka ir kainuoja.
 
 
# Povilas Pauliukas 2013-12-10 16:15
Krūtinės angos sindromo gydymas tik operacinis, vaistai čia nieko pakeisti negali. Ligoninėje reikia gulėti 2-3 paras. Operacijos kaina - 5 000 litų. Jeigu valstybė atliktų savo pareigą ir ligonių kasa operaciją apmokėtų - Jums ši operacija nieko nekainuotų. Dabar gi pats ligonis turi padengti operacijos kaštus.
 
 
# Neringa 2013-11-10 21:18
Ir dabar jum rasau ir pamirstu pamineti daug dalyku. Buna, kad rakina zandikauli. Is niekur nieko. Daug miegu. Daznai jauciuosi pavargusi. Vaizdas buna ryskus ryskus atrodo, kad tuoj apalpsiu. Meto saltas prakaitas. Cype ausyse. Sirdis kala kaip ne sava. Bet kuo toliau tuo labiau pradeda tirpti visas kunas o ne tik jo puse. Dabar dazniausiai tirpsta smakras ir zandai. Kojos. Lauzo kaulus
 
 
# Neringa 2013-11-10 21:14
Be to pamirsau pamineti, kad prasciau matau desine akim. Kaip per ruka. Ar tai susija? Dar atrodydavo, kad tvinksi lupos. Budavo sutrikus kordinacija, sunku paimti daigtus. Sunku susisneketi su zmonemis. Suprasti ka jie nori pasakyti ar paciai risliai sudelioti mintis.
 
 
# Neringa 2013-11-10 21:12
Laba diena. Man yra 19 metu. Pries keleta menesiu buvo taip kad gulejau lovoj pradejo dziuti akys. Pradejo purtyti visa kuna. Bandziau stotis ant koju buvo neimanoma pastoveti. Po to kai vel atsiguliau pradejo tirpti kunas. Galima skaityti kad mane 'suparalyzavo' nes negalejau pajudeti. O viskas prasidejo nuo to, kad labai senai pradejo tirpti kaire ranka. Kartais kuna metydavo dygliukais. Tirpdavo puse galvos. Desine puse. Dabar ji ne tik tirpsta, bet tirpsta ir veidas ir puse kuno. Neperseniausiai truputi pasinervavus pradejo svaigti galva ir vos nenualpau. Uztirpo puse kuno ir net negalejau pajudeti. Neistengiau net prakalbeti. Siuo metu sunku desine ranka laikyti sunkius daigtus. Pradejo gulti ausys, pykinti. Seniau kai pasinervuodavau atrodydavo kad gali sprogti galva. Jeigu isgeriu alkoholio, kad ir labai nedaug kitoje dienoje skauda desines puses pakausi ir smilkini. Kas tai galetu buti?
 
 
# Povilas Pauliukas 2013-11-11 17:14
Atsakymas Neringai,
Jūs turit išreikštą smegenų kamieno kraujotakos nepakankamumą, prastą slankstelinių arterijų kraujotaką, dėl to ir darosi visi šie Jūsų išvardinti simptomai. Reiškia Jūs turite kokias tai įgimtas slankstelinių arterijų problemas. Kaip taisyklė jas galima pilnai chirurgiškai koreguoti ir ligonį pilnai išgydyti. Atvykite pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir mes Jums nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir Jus išgydysime. Telefonas regitsracijai 8 699 81010.
 
 
# Jolita 2013-11-10 14:04
Sveiki, mano 14 m. dukrai pasidarė bloga mokykloje-pradė jo tirpti kairė ranka, liežuvis,lūpos, kairė veido pusė, buvo labai silpna, vėmė, buvo labai bloga- negalėjo net paeiti. Taip atsitiko po kūno kultūros pamokos ir ryte buvo nevalgiusi.Gydy toja padarė kraujo, šlapimo tyrimus, kardiogramą- sakė visi tyrimai geri, gydytojos diagnozė buvo - nualpimas arba nerviniu pagrindu arba brendimas. Šiuo metu tokie priepuoliai nesikartoja, bet mergaitė skundžiasi keistu jausmu- jai kartais atrodo kad ji pasijunta lyg esanti beorėje erdvėje. Kas Jai galėtų būti?
 
 
# Povilas Pauliukas 2013-11-10 19:20
Atsakymas Jolitai,
Jūsų dukrai buvo smegenų kamieno kraujotakos sutrikimas dėl blogos kairės slankstelinės arterijos kraujotakos. Ir aplamai Jūsų dukra kenčia dėl pastovios nepakankamos smegenų kamieno kraujotakos. Tai pilnai išgydoma. Atvežkite dukrą pas mus ištyrimui ir mes nustatysime jos negalavimų priežastį ir, jeigu tik norėsite, išgydysime. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Edita 2013-10-27 21:10
51 metai.Problemų su galvos ūžimu turiu nuo jaunystės, kartais atrodo, kad visas kūnas, visos kraujagyslės ūžia, tvinksi.2000 pradėjau gydytis nuo depresijos, pagerėjus nustojau gerti, po kiek laiko man liejosi akyse, sutrikusi pusiausvyra(daž nai krisdavau), kažkoks spaudimas galvoje iš abiejų kaklo pusių(iš nugaros pusės), gydė bromazepamu, nustojau miegoti, pradėjo vaidentis,negal ėjau reaguoti į šviesą, garsai per stiprūs rodėsi, susitraukinėjo akių vyzdžiai(daikta i "patys" judejo), todėl vykau pas gimines...jau apatiška į vieną respublikinę ligoninę patekau. Rado tik tai, kad dešinės ausies klausa silpnėja, vegetodistoniją , hipertenziją ( tuo metu dar nuo jos nesigydžiau ir po to greit praėjo)neprisim enu, kaip tai skamba mediciniškai, bet nustatė, kad smegenyse kažkoks skystis vėluoja iš vieno pusrutulio į kitą.Išrašė cinariziną ir antidepresantus . Nuo to laiko reguliariai dideja svoris. Gėriau antidepresantus ,sanatorije tyrė smegenų veiklą miegant, man pasakė, kad dėl deguonies trūkumo labai blaškausi naktimis.Turėja u rimtų problemų 2005,po to sirgau virš mėn. sinusitu, po to neurologė skyrė vaistų nuo dešinės ausies kurtimo...nusto jau miegoti( 2-3 val. ir žvali), ūžimas galvoje,dusau, net vilkau dešinę koją,resp. psich.lig. 2006-01 nustatė bipolinį sutrikimą( ten 3 mėn.), nuo tada geriu quetiapiną.2011 patekau į ligoninę , nes vemdama netekau daug skysčių, niekaip negalėjau nustoti vemti antrą parą. Ypatingų pakitimų nerado, chirurgas įtarė, kad tai susiję su smegenų veikla...tomogr afija:kaklinės dalies degeneraciniai pakitimai:osteo chondrozė ir spondiloartrozė ,c6-c7 tarpsalankst. disko madialinė išvarža~3,0 mm, siaurinamas stuburo kanalas iki 7,8 mm( sagitalinis matmuo). Kadangi tuo metu dėl finansinės padėties atsisakiau vykti į sanatoriją, nesulaukiau jokio gydymo,tik nuo aukšto kraujospūdžio.V ėl gydžiausi psichiatrin. lig. Pati lankiau masažą.Prasidėj o klimaksas,padid ėjo cukraus kiekis kraujyje,yra problemų su kepenim(po komplikacijų nuo vaikystėje sirgtos geltos,nuo kai kurių vaistų šalutinio poveikio) Nerūkau, alkoholio nevartoju. Mokytoja dirbu, įtampos užtenka.Dabar kartas nuo karto paūmėja ūžimas dešinėje ausyje,galvoje, spaudžia viršų galvos ir virš sprando galvą iš abiejų pusių, dažnokai jaučiu nugaroje žemiau kaklo ties stuburu deginantį karštį, kai blogiau jaučiuosi, man sakė, kad mane einant mėto į šonus...kartais kuriam laikui labai pablogėja regėjimas, lyg kokie spazmai būtų, rytais kartais pykina net nuo vandens,negaliu valgyti pusryčių, tik pabuvus gryname ore (einu pėsčiomis į darbą) galiu valgyti, trumpam lyg medinės tampa abi rankos, tada nejaučiu pirštų, dažnai trūksta oro, prasidėjo galvos skausmai...tik prieš 3 mėn. 10 masažo seansų, o jau galvoju vėl. Geriu dabar : quetiapin 100mg, presteram 5mg,piracetam-e gis800mg, sermion, bet tik susilpnėja požymiai,visai neišnyksta... vakarais ( kartais ir dienom) labai raudonos akys ( net ir tada, kai nežiūriu tv ar nedirbu prie kompiuterio)... lauksiu atsakymo. Iš anksto ačiū.
 
 
# Povilas Pauliukas 2013-10-28 15:52
Atsakymas Editai,
Jūsų nusiskundimų netrumpinau, kadangi Jūsų skundai yra labai tipiški ligoniui, kuriam yra ilgalaikis pastovus smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotakos nepakankamumas. Pasiskaitę Jūsų simptomus ir kiti ligoniai, kenčiantys kaip ir jūs, supras, kad jų negalavimų priežastis yra slankstelinių arterijų kraujotakos stygius. Pagal Jūsų nusiskundimus akivaizdu, kad Jūs turite išreikštą ilgalaikį smegenų kamieno kraujotakos stygių ir to pasekoje jau išsivysčiusias depresiją, nemigą, vegetodistoniją . Pastarieji dalykai yra pasekmė blogos smegenų kamieno kraujotakos ir nėra pirminiai, savaiminiai. Normalizavus smegenų kamieno kraujotaką vegetodistonija , depresija, nemiga, nervingumas viskas išnyksta, kai tik smegenys pradedamos normaliai maitinti. Esu tikras, kad Jūs turite kažkokias tai slankstelinių arterijų problemas ir Jus buvo galima jau seniai išgydyti, jeigu būtumėte kreipusis į mus pagalbos. Nevėlu ir dabar. Geriau vėliau negu niekad. Atvykite pas mus ištyrimui ir mes Jums nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir išgydysime. Telefonas registracijai 8 699 81010.
 
 
# Ramunė 2013-10-09 12:13
Laba diena,

Nesenai, darant vaikams valgyti, susmukau, netekau jėgų. Tokia būsena tęsėsi 2 val. Po to jaučiau silpnumą, svaigimą, mirgėjimą akyse, ant pakaušio tarsi koks šalmas uždėtas, pakaušis nutirpęs. Verksmingumas atsirado, nerimas. Jaučiu tarsi ant krūtinės kas akmenį uždėjo, sunku įkvėpti, trūksta oro, pabėgėjus pradeda skaudėti virš širdies, dūria. Dariausi tyrimus - kraujas geras, kardiograma - bradikardija, retas širdies pulsas. Kas tai galėtų būti? Ačiū
 
 
# Povilas Pauliukas 2013-10-09 18:40
Atsakymas Ramunei,
Jūs turite nepakankamą smegenų kamieno kraujotaką (slankstelinių arterijų kraujotaką). Reiškia Jūs turite kokias tai slankstelinių arterijų problemas. Atvykite pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir mes nustatysime Jūsų negalavimų priežastį bei patarsime kaip reikia gydytis. Esu tikras, kad Jus galima išgydyti. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# ingrida 2013-10-08 13:01
Sveiki, norejau pasiteirauti kas galetu buti man jau kuris laikas naktimis uzeina viso kuno sustingimas, sunkumas lyg kas spaustu, negaliu pajudinti nei pirstu, ir negaliu pabusti tada bandau kvepuoti, judinti kuna ir taip po truputi issijudinu ir pabundu. Tai buna labai sunku, toks jausmas kad nebeatsikelsiu, uzdusiu.
 
 
# Povilas Pauliukas 2013-10-09 09:51
Atsakymas Ingridai,
Greičiausiai ir dienos metu Jums būna kai kurių simptomų. Na o nakties metu vykstantys tokie kūno sustingimai yra dėl nepakankamos smegenų kamieno kraujotakos. Patarčiau atvykti pas mus ištyrimui ir konsultacijai. Nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir patarsime kaip gydytis. Registruotis telefonu 8 699 81010.
 
 
# Svajone 2013-10-01 16:20
Laba diena,
Dukrai 18 metų, svigsta galva, dažnai skauda, kartais tirpta dešinė ranka, kartais ,,aptemsta" akyse, buvo ir taip,kad pati pajuto nelabai rišliai kalbanti. Kas tai galėtų būti? Ką patartumėte?
 
 
# Povilas Pauliukas 2013-10-01 16:49
Atsakymas Svajonei,
Pagal Jūsų aprašytus simptomus Jūsų dukra turi nepakankamą smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotaką. Kadangi aptirpsta dešinė ranka, tai greičiausiai ji turi dešinės pusės kaklo ar krūtinės angos sindromą. Tiksliai pasakytumėme diagnozę tik apžiūrėję ir ištyrę Jūsų dukrą. Esu tikras, kad ją galima išgydyti. Atvykit pas mus ištyrimui ir konsultacijai ir mes tiksliai pasakysime kodėl Jūsų dukrai būna Jūsų išvardinti simptomai ir patarsime kaip gydyti. Registracija telefonu 8 699 81010.
 
 
# Digna 2013-09-15 13:52
Laba diena,
Viskas prasidėjo maždaug prieš metus, kai man pradėjo tirpti kairės rankos mažasis pirštas, kreipiausi į gydytojus, darė rentgeno nuotrauką, išrašė mankštas, nes rado stuburo ir kaklo slanstelių pakrypimą, dariausi kompiuterinės tomografijos tyrimą kaklo srities (pakitimai rasti, bet nežymi). Tiesa, pradėjo tirpti ir dešinė ranka. Dariau mankštas, kreipiausi ir į privačią kineziterapijos kliniką. Viskas buvo kurė laiką gerai, tačiau maždaug prieš mėnesį pradėjo tirpti dalis kairės pusės veido, iš pradžių lūpos, po to prie akies ir vis daugiau, kartais nutirpdavo visa galva (kaip skurzdėlės pereidavo per galvą), rankų tirpimai nepraėjo. Kreipiausi į gydytojus, neurologą, galiausiai mane nukreipė pas angiochirurgą, tiesa, aš dar porą savaičių turėsiu palaukti. Dar prieš savaitę buvo toks nutikimas, kad nutirpus galvai, susvaigo galva, pakilo kraujospudis, labai issigandau, nuo to laiko, galva kaip medine (gali buti del to, kad as apie tai visa laika galvoju), toliau tirpineja rankos, veido kaire puse, ties kairiu smilkiniu uzgule, koordinacijos neprarandu. Rytais vartoju plecianciuosius . Ar kol laukiu vizito pas kraujagysliu chirurga, reiketu ka nors daryti? Ar tokie "priepuoliai" pavojingi? Tiesa, mano senelis sirgo kraujagysliu ligomis, mama taip pat turi kraujagysliu susiaurejima kaklo srityje.Man 26 m. Labai dekoju uz atsakyma.
 
 
# Povilas Pauliukas 2013-09-19 07:53
Atsakymas Dignai,
Pagal Jūsų aprašytus simptomus Jūs turite abipusį kaklo ar krūtinės angos sindromą, nepakankamą slankstelinių arterijų kraujotaką, abiejų peties nervų rezginių spaudimą. Jums reikia atvykti pas mus ištyrimui ir konsultacijai. Mes galime nustatyti Jūsų negalavimų priežastį ir Jus išgydyti. Nemanau, kad Jums yra prasmė konsultuotis pas kitus kraujagyslių chirurgus, nes apart mūsų šia problema Lietuvoje niekas daugiau neužsiima. Registruotis konsultacijai telefonu 8 699 81010.
 
 
# simona 2013-09-08 15:21
sveiki, per metus TAI atsitinka viena du kartus, prasidejo, paauglysteje, tai noreciau pagaliau issiaiskinti, kas tai per liga, gal suprasite. visada ivyksta ta pacia tvarka: aptemsta akys, pradeda skaudeti galva, aptirpsta lupa, tada desine ranka ir pradedu nebesiorentuoti aplinkoje. jau kai prasideda, is kart begu i lova ir bandau uzmigti, pamiegojus viskas praeina. aciu
 
 
# Povilas Pauliukas 2013-09-09 09:11
Atsakymas Simonai,
Pas Jus būna smegenų kamieno nepakankamos kraujotakos (slankstelinių arterijų kraujotakos) epizodai. Jūs turite kokias tai slankstelinių arterijų anomalijas (nenormalumus). Jeigu norite tiksliai žinoti savo negalavimų priežastį atvykite pas mus ištyrimui ir konsultacijai. Tikrai nustatysime Jūsų negalavimų priežastį ir jeigu norėsite - išgydysime. Registracija konsultacijai tel. 8 699 81010.
 
 
# Nijolė 2013-08-08 12:57
Laba diena,
turėjau tris įvykius,viena karta išeinant iš parduotuves. staiga praradau suvokymą kur aš randuoisi ir kodel aš šioje vietoje,nors aplinkinius daiktus lyg ir mačiau,antra karta taip pat nutiko toje pačioje vietoje,trečia karta kalbant turguje su žmogumi staiga pasidarė tamsu,tylu atrodo kad manes nera šiame pasaulyje.Nieko aplink nebegirdejau ir nebemačiau, tas truko gal kelias sekundes,bet aš nenugriuvau,man 63metai, kraujospudis 120/80,choleste rolis normalus,kraujo tyrimai normos ribose.Ar čia Jūsų profilio liga,jeigu pas Jus atvykti,per kiek laiko atliekami tyrimai.
 
 
# Povilas Pauliukas 2013-08-08 13:53
Atsakymas Nijolei,
Su Jumis įvykę epizodai yra smegenų kamieno kraujotakos sutrikimo epizodai. Reiškia Jūs turite slankstelinių arterijų problemas ir jas galima pataisyti ir Jūs galite būti sveika. Rekomenduoju atvykti pas mus ištyrimui ir konsultacijai. Esu tikras, kad galėsiu Jus išgydyti. Registruotis ištyrimui ir konsultacijai tel. 8 699 81010.
 
 
# Gintare 2013-08-02 17:02
labai dekoju daktare uz atsakyma ,bent zinau kas man galetu buti . Man dar labai idomu ar jus vazinejate i kitus miestus ju poliklinikas ? nes man anyksciai labai toli nuo gyvenamo miestelio ? ir noreciau paklausti kiek mazdaug man visa konsultacija ir istyrimas kainuos ?
 
 
# Povilas Pauliukas 2013-08-03 09:32
Aš konsultuoju Panevėžyje, Stoties gatvėje 49, Jono Pauliuko klinikoje. Telefonas registracijai 8 699 81010. Kaina ištyrimo ultragarsu - 100 litų ir konsultacija - 100 litų. Jeigu Jūs gyvenate Panevėžio teritorinės ligonių kasos teritorijoje, tai Jums konsultacija ir ištyrimas nieko nekainuos (jeigu turėsite šeimos gydytojo siuntimą kraujagyslių chirurgo konsultacijai) ir esate drausta, nes apmokės Panevėžio teritorinė ligonių kasa.
 
 
# tomas 2013-03-09 16:31
laba diena,

turiu labai daug nusiskundimų sveikata.Dabar man 30 metų .Iki 15 metų buvau visiškai sveikas ( tik vaikystėje paykindavo važiuojant autobusu ar mašina ). pirmieji rimtesni signalai pasireiškė nuo 15-os metų, kai tik pradėjau daugiau rūkyti: lengvas galvos svaigimas, ryškesnės šviesos baimė, lengvas dusulys. prisitaikiau ir pripratau prie negalavimų, nes gydytojai nerado ligos. tačiau apie 23 gyvenimo metus simptomai sustiprėjo ir pradėjo atsirasi naujų keistų nepatirtų simptomų. irgi prisitaikiau prie nagalavimų rydamas antidepresantus , nes buvau nugrūstas pas psichiatrą... taciau pries metus atsirado dar daugiau simptomu. supratau kad cia ne depresija ir galbut net ne neurologine liga , o kazkas negerai su kraujotaka arba su kvėpavimo sistema. manimi netiki niekas. nei daktarai, nei artimi zmones. sako , jog tai nervu sistema mano tokia.
Šiuo metu esantys ramybės neduodantys simptomai:
* spengia ausyse. prasidė taigi reikiajo prieš 3 metus nepastoviu spengimu kaireje ausyje. po to spengimas sustiprėjo, taip pats atsirado kol kas dar nedidelis spengimas dešinėje ausyje.
* galvos svaigimas. sunku apibūdinti tą svaigimą. jaučiuosi kaip nesavas, nestabilus. kai einu stengiuosi nesukioti galvos i šonus, nes galiu išklysti iš tiesios linijos ( sumėto ). jaučiu bendrą silpnumą.
* pritemimas akyse, neryskus matymas, susiaurėjęs matymas ( pvz, sunku ziurėti , pritemusi galva, nėra jėgų, nėra energijos, pritemęs mąstymas, sulėtėjusi reakcija,pojūti s jog nualpsiu.kartai s mirguliuoja akyse zvaigzdės ( ypač matomos žiurint i giedrą dangų ). yra buvę keli priepuoliai , kurių metu žiūrint prieš DEŠINĘ AKĮ LAKSTĖ PADRIKAI KAŽKOKIE JUODULIAI ir negalėjau ta akimi suskaityti teksto. dar GAN DAŽNAI MATAU, JOG DESINĖS AKIES VYZDIS SIEK TIEK DIDESNIS. TAI YPAČ BŪDINGA , KAI BLOGAI PASIJUNTU arba dielio fizinio kruvio metu kartu su pritemimu ir silpnumu.
* bendras silpnumas. savijauta , jog pastoviai turiu temperatūros.
* tirpimai. tas tirpimas primena kazkokį dilgčiojimą. kartais vietoj tirpimo , jaučiu kaip šalčio zonas ( lyg ant veido lytu lietus ). pagrinde veido srityje, kartais jaučiu, jog tirpsta arba šąla gerklė, dantenos. tie tirpimai kartais nusimeta i kitas kūno vietas. tirpimo plotai būna nedideli. tirpimas nepastovus. ir tie tirpimai labiau atsiranda GILIAU ARBA TANKIAU KVĖPUOJANT
* dūsulys, padidėjęs širdies ritmas 110-150,kąsnis gerklėje, šiek tiek pykina, kraujo spaudimo suoliai. ypač sustiprėja fizinio krūvio metu, atsigėrus kavos ar juodos arbatos, kažką intensyviau galvojant.
* diskomfortas krutinėje. kąsnio jutimas ar spaudimas giliai po gerkle, krutinėje. kartais skausmas desinėje krutinės puseje, plinta į pečius, kairyjį dilbį, kaklo raumenis, pečių juostos raumenis.
* daugybė kitų simptomų, kurie atsikartoja kartas nuo karto.

man yra daryti šie tyrimai :
*Galvos ir kaklo BMR darytas du kartus per tris metus .abiejuose matė ta patį vazizdą: kaklinės dalies lordozė ( išsitiesinimas ). pradiniai degeneraciniai pakitimai. spazmuotos , susiaurėjusios kraujagyslės pakaušio dalyje .
* kaklo kraujagyslių dvigubas skenavimas, darytas 5-is kartus !!!
nerado jokių patologijų . nieko nesakė ir dėl kaklo lordozės . tačiau galbūt kažko nemato???

KOKIA JŪSŲ NUOMONĖ ??? Esu buvęs pas begalę spacialistų Šiauliuose.ESU BUVĘS PAS KELIS NEUROLOGUS, BUVAU NET PAS PSICHIATRĄ , NES MAN visi "PAIŠO" depresiją. TAIP PAT PER 2-METUS BUVAU PAS 3-IS KARDIOLOGUS. NEZINAU TIKSLIOS DIAGNOZĖS, JAUČIUOSI NEKAIP. AR VERTA NUEITI PAS PULMONOLOGĄ, KAD PATIKRINTŲ PLAUČIUS IR BRONCHUS BEI PAŽIŪRĖTŲ DEGUONIES KIEKĮ KRAUJYJE. TAIP PAT GALVOJU DARYTIS VAINIKINIŲ ŠIRDIES ARTERIJŲ TYRYMĄ, KRUTINĖS IR PILVO AORTOS KT ANGIOGRAFIJĄ BEI PILNĄ KRŪTINĖS TOMOGRAFIJĄ. ESU BEVEIK PRARADĘS VILTĮ PASVEIKTI. Nepagalvokit, jog išsigalvoju iš neturėjimo ka veikti. Esu dirbantis žmogus . Reikia Jūsų patarimo . ar bent kiek ant kelio uzveskit ka toliau daryt. sitaip sveikatos savo nepaliksiu...AČ IŪ.
 
 
# Povilas Pauliukas 2013-03-10 10:07
Atsakymas Tomui,
Jūs labai gražiai aprašėte savo simptomus, kurie yra būdingi smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotakos nepakankamumui. Jūs esate tiesiog tipiškas ligonis su nepakankama smegenų kamieno kraujotaka. Nėra jokios prasmės darytis plaučių tyrimus ar kitokius tyrimus, ypač KT, nes jos metu labai apšvitinamas ligonis su rentgeno spinduliais. Tai, kad Jums nerado ligos su ultragarsu (spalvotu dupleksu) tirdami kaklo kraujagysles nieko nereiškia, nes aš jau daug kartų rašiau, kad slankstelinių arterijų Lietuvoje apart manęs niekas nemoka tirti. Pagal Jūsų simptomus Jūs tikrai turite kažkokias tai įgimtas slankstelinių arterijų problemas (anomalijas). Tai įrodo, kad dar vaikystėje Jus pykino važiuojant automobiliu ir visa toliau besivystanti simptomatika. Galvos svaigimas, spengimas ausyse, regos sutrikimai, lygsvaros sutrikimas yra nenuginčijami slankstelinių arterijų kraujotakos stygiaus simptomai. Pagal Jūsų aprašymą galiu įtarti, kad Jūs turite krūtinės (kaklo) angos sindromą, apie kurį Lietuvoje gydytojai nėra net girdėję, taigi ir negali jo Jums diagnozuoti. Patarčiau atvykti pas mane ištyrimui ir konsultacijai ir aš tikrai Jums nustatysiu tikrąją Jūsų negalavimų priežastį (diagnozę) ir, jeigu tik norėsite, Jus išgydysiu. Jūs galite būti visiškai sveikas žmogus. Nesityrinėkite daugiau nieko, nes tuščiai leidžiate pinigus ir laiką, pirmiausia atvykite pas mane, nes Jūsų diagnozė jau dabar praktiškai aiški. Užsiregistruoti konsultacijai telefonu 8 699 81010. Pasiskaityti apie savo ligą galite šios svetainės skyrelyje Nuorodos pasirinkę straipsnius apie smegenų kraujotakos nepakankamumą ir apie krūtinės angos sindromą. Galite man paskambinti tel. 8 698 88112 ir mes galėsime smulkiai aptarti jūsų sveikatos problemas.
 
 
# Gitana 2013-02-18 11:26
16 metų pradėjo tirpti rankos, rašant silpnumas ir tirpimas pirštuose. Į metus po 2-4 kartus nervų šaknelių uždegimai. 22 metų sprando skausmai, ūžimas ausyse, svaigulys. 24m per nėštumą su dvyniais, vaikštant pradėdavo sunkėt kojos, atsirasdavo dusulys, spengimas ausyse, temimas akyse. Tūpdavau, kad neprarasčiau sąmonės. Užeidavo tokie priepuoliai ir rytais staiga atsikėlus, po valgio. Negalėdavau gulėt, nei stovėt, geriausia poza kuri gelbėdavo – atsiklaupus ir atsirėmus rankom į grindis ar lovą. Taip išsikankinus pusvalandį, kai jausdavau, kad galiu jau atsigulti iš nuovargio užmigdavau. Po gimdymo užėjo baisinis dusulys, išvežė į reanimacijos palatą, po dviejų parų praėjo. Per visą tą laiką nieks nesuprato kas man yra.
Praėjus pusmečiui po gimdymo prasidėjo sąnarių smulkių skausmai, kojų raumenų skausmai, sprando. Vaistai negelbėjo o po gero masažo neištvėrus sprando ir galvos skausmų su greitąja atsidūriau Kauno klinikose. Padarius nuotraukas paaiškėjo, kad turiu kažkokius papildomus šonkaulius. Išrašė Sirdalut ir paleido. Buvo didelis nustebimas, kad šie vaistai kol grįžau nuėmė galvos skausmą, nes migreniškai man ją jau seniai paskaudėdavo.
Per paskutinius 4m , nepaisant reumatinių kelių sąnarių ir kojų raumenų skausmų (kelius kartais taip durdavo kad ir šlubuodavau) mane kankino dar tokie skausmai(tiesą sakant, aš nežinau kuriuos kam priskirt, nes neseniai išsiaiškinau, kad reumatiniai skausmai man tikriausiai nuo anginos, kurios nelabai jaučiau ir kurią kovo 6 d. žadu išsioperuot)
• Svaigimas, liksvaros sutrikimas, ūžimas ausyse
• Kartais susipina liežuvis, nerišliai sušneku
• Jaučiuosi sukaustyta, suragėjusi su kupra
• Miegant sunku sprandui rast patogią padėtį, dažnai rytais maudžia sprandą
• Alkūnėse diegimą (negaliu ilgai prie kompo pelės vedžiot, megzti, ravėt, karoliukus vert, brt ką...)
• Lankyti aerobiką buvo sunku, po jos visi pastebėdavo kad esu labai išbalus
• Bandymus mankštinti sprandą nutraukdavo skausmai
• Galvos, sprando, mentės skausmai
• Bloga atmintis, sunku sukoncentruoti dėmesį skaitant
• dusulys

Po karolių vėrimo buvo surakinę sprandą tris dienas. Skausmai mėtėsi po visą kūną. Nuo sprando ėjo link peties, po mente, po šonkauliais, leidosi žemyn stuburo į sėdmenis. Taip pat į žandikaulį, į nosį, akis, smilkinius. Bijojau daugiau įsižiot valgant, staigiau pasisukt nes visą laiką jaučiau kad tuoj gali surakinti kūną. Po to plaunant kambarį, indus prie kriauklės, grėbiant lapus, ravint daržą, nešant nesunkią rankinę, sėdint prie kompo... greit pajausdavau skausmus ir bijodama kad nesurakintų mesdavau darbus dienai, savaitei, vaikščiodavau kaip statula bijodama kryptelt. Kai aprimdavo, kibdavau į susikaupusius darbus ir toks gyvenimas buvo apie metus laiko. Visokie diklakai, leidžiami B vitaminai nelabai padėdavo. Jaučiausi gryna invalidė.
Daktarams užsimindavau apie tuos šonkaulius bet nei vienas į juos rimtai nežiūrėjo. Kartais gelbėdavo nakčiai išgertas Sirdalut, nuo sprando ir nuo galvos skausmo kai jau nepadėdavo Ibumetinas. Prieš kelias dienas užėjus baisiniams galvos, sprando skausmams ir pajutus, kad skausmai suintensyvėja nuo kūno padėties vėl naršiau internetą ir užtikau jūsų medžiagą apie papildomus šonkaulius.
Stuburas jau yra iškrypęs ir visokių pakitimų yra. Dėl dusulio tirta skydliaukė, širdis, nieko nerasta ir dar begalės tyrimų visų čia ir nesurašysi...
 
 
# Povilas Pauliukas 2013-02-19 16:27
Kadangi Jūs turite papildomus kaklo šonkaulius, tai Jūs turite pilnai išreikštą Krūtinės angos sindromą su peties nervų rezginių suspaudimu (nuo to yra sprando surakinimas ir visi Jūsų skausmai, nepatogu miegot, susuka sprandą). Be to pas Jus yra stipriai išreikštas slankstelinių arterijų kraujotakos nepakankamumas (vertebrobazili arinis nepakankamumas) . Jūs surašėte visus būdingiausius slankstelinių arterijų kraujotakos nepakankamumo simptomus. Prie krūtinės ar kaklo angos sindromų, kaip taisyklė, būna perspaustos ir slankstelinės arterijos, todėl, kaip taisyklė šie ligoniai turi ir smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotakos nepakankamumą. Kadangi Jums jau nustatyti pridėtiniai kaklo šonkauliai, tai Jūsų diagnozė jau aiški ir gydymas aiškus. Reikia šalinti pridėtinius kaklo šonkaulius. Dėl jų Jums krypsta ir stuburas. Patarčiau pasikonsultuoti su manimi, nes reikia ištirti slankstelines arterijas, nuspręsti kokią optimalią operaciją pasirinkti, kad būtų ir šonkauliai pašalinti ir koreguota slankstelinių arterijų kraujotaka. Tel. registracijai 8 699 81010. Apie krūtinės angos sindromą galite pasiskaityti šios svetainės skyriuje Nuorodos pasirinkę straipsnį apie krūtinės angos sindromą.
 
 
# Marius 2012-12-16 09:07
Sveiki, echoskopija parode poraktines venos tromba. Man 37 m., rankos gaudavo daug fizinio kruvio (treniruokliai + fizinis “darbas” ties namu).
Ar galite man padeti? Reikalinga operacija? Aciu is anksto uz Jusu atsakyma.
 
 
# Povilas Pauliukas 2012-12-16 14:21
Atsakymas Mariui,
Bet kuriuo atveju operacija yra reikalinga, netgi ir jau įvykus venos trombozei, kadangi vena trombavosi dėl jos traiškymo tarp raktikaulio ir pirmo šonkaulio (per siauras tarp jų tarpas). Reikia pašalinti pirmą šonkaulį, kad nebetraiškytų poraktinės venos. Jei trombozė šviežia, galima kręšulį iš venos pašalinti, o jei trombas jau labai prilipęs, tai tada arba daromos apeinamos veninės jungtys, arba tik pašalinamas šonkaulis ir tada nebetraiškomos venos ir nervai ir pagerėja kraujo pratekėjimas per aplinkinius kelius aplink trombuotą veną ir nepašalinus trombo iš venos (jeigu jis jau priaugęs ir nebepašalinamas ). Pasiskaitykite internete šios svetainės nuorodose apie krūtinės angos sindromą. Jums patarčiau konsultuotis su manimi dėl gydymo taktikos. Užsirašyti konsultacijai telefonu 8 699 81010.